World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Inceperea vietii sexuale

In jos 
+9
over~used
Anna
Pinky
Yumi
py$ycutz@ re@
~PlastiC SmilE~
[Kallin'.Your.Way]
Fraise
Obileh
13 participan?i
AutorMesaj
marya
Vizitator




Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:24 pm

V-ati inceput viata sexuala?
Ce parere aveti de cei care o incep la o varsta frageda, poate chiar 13-14 ani? Cand simtiti ca este momentul sa o incepeti?
Sus In jos
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 9:22 pm

Pana pe la 16 ani nici nu ma gandesc.
Sus In jos
Fraise
Cildysh
Cildysh
Fraise


feminin
Numarul mesajelor : 271
Varsta : 43
Localizare : Constanta
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 10:39 pm

Mi-am inceput-o la 25 de ani , am facut cu persoana pe care am avut incredere si am iubit-o ... nu m-am luat dupa "moda" de a face sex la 12-14 ani ... , cand am simtit ca sunt pregatita, atunci am facut acest pas.
Cele care o fac este doar de curiozitate, ca altfel nu-mi explic... cyclops
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro
[Kallin'.Your.Way]
Cildysh
Cildysh
[Kallin'.Your.Way]


feminin
Numarul mesajelor : 220
Varsta : 27
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/07/2008

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 10:40 am

Ei..Cred ca o sa o incep pe la 16 ani...
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 5:35 pm

pe la 16 probabil......

nu cunosc multe care zic ca au facut-o..majoritatea doar se lauda.....
cunosc specimene care au facut-o de muuuulte ori (pana si cu fratele si tatal) si acum are SIDA
Sus In jos
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 6:44 pm

nush cand o sa o incep..dar cat mai tarziu..



mi se pare o prostie..sa iti incepi viatza sexuala de la 12-14 ani..e aiurea total :&: Inceperea vietii sexuale 630202
Sus In jos
Yumi
Beginner...
Beginner...
Yumi


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/08/2008

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 1:53 pm

16-18 ani:D
Sus In jos
Pinky
Cildysh
Cildysh
Pinky


feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti,Romania
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 7:42 pm

Pai nici nu ma gandesc sa o incep pana la 20 si de ani!!
Sus In jos
http://www.happy-teenagers.forumgratuit.ro
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 9:56 pm

in noaptea nuntii Inceperea vietii sexuale 492535 Inceperea vietii sexuale 427581)) sincer :D.
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
over~used
Moderator local
Moderator local
over~used


feminin
Numarul mesajelor : 1034
Varsta : 32
Localizare : between insane and insecure
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 7:31 pm

nu sunt de acord cu ideea "virgina pana in noaptea nuntii" (nu cred nici in casatorie, dar ma rog...). eu vad relatia ideala ca pe o prietenie la care se adauga si partea sexuala. fara asta, nu vad nicio diferenta intre partener si un amic apropiat. probabil ca acum patru ani as fi dat si eu un raspuns de genul "dupa majorat". dar acum cred ca e important doar ceea ce simti pentru persoana respectiva cand decideti sa faceti pasul urmator.
Sus In jos
http://last.fm/user/iluzoriu
Ada
Cildysh
Cildysh
Ada


feminin
Numarul mesajelor : 257
Varsta : 128
Localizare : bt
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/10/2008

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:21 pm

deci eu . dupa ce ma casatoresc :| pana mea . deci NU VREAU !!!! adica .. ce cacat wa? m-as simti mai mult decat PROST fata de familia mea . eu sunt o fire mai .. :-?nu stiu cum sa spun . mai de-acasa.
Eu nu fac nimic fara sa le spun parintilor mei , pentru ca stiu ca ei au nicredere in mine . ei mi-au spus . nu fa aia pana nu crezi tu ca esti pregatita si blablala. si nu fuma ca nu e sanatos .
deci ... astea nu am sa el uit :| si daca asa mi-au spus ei pana mea . asa am sa fac , pentru ca eu sunt sigura ca ei stiu mai bine decat oricare dintre noi Inceperea vietii sexuale 427581
Sus In jos
she`s_like_a_drug
Baby
Baby
she`s_like_a_drug


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 30
Localizare : Pe Lunaaa`
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 9:48 pm

depinde de fiecare. eu una nu as astepta pana la nunta doar asa de !ochii lumii! ... daca sunt pregatita si simt k vreau sa fiu mai apropiata de partener, o fac.. oricum eu zik k dupa 16 ani.
Sus In jos
http://gurls.forumgratuit.ro
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 1:48 am

Dupa 18 sau chiar mai tarziu Inceperea vietii sexuale 557941
Sus In jos
georgiana12
Beginner...
Beginner...
georgiana12


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 26
Localizare : constanta
Popularitate :
Inceperea vietii sexuale Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inceperea vietii sexuale Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2010

Inceperea vietii sexuale Empty
MesajSubiect: Re: Inceperea vietii sexuale   Inceperea vietii sexuale Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 9:56 pm

pai dupa 18-20 de ani.. lol!
Sus In jos
 
Inceperea vietii sexuale
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: Health :: Sanatatea :: Ingrijirea-
Mergi direct la: