World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dragoste la prima vedere

In jos 
+8
Anna
Cristinush
py$ycutz@ re@
~PlastiC SmilE~
~PinK LemonadE~
over~used
[Kallin'.Your.Way]
Obileh
12 participan?i
AutorMesaj
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeLun Iul 21, 2008 7:43 pm

Credeti in asa ceva? Vi sa intamplat?

Mie da.. :oops:
Sus In jos
[Kallin'.Your.Way]
Cildysh
Cildysh
[Kallin'.Your.Way]


feminin
Numarul mesajelor : 220
Varsta : 27
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/07/2008

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 10:27 am

Pai da...Mi s-a intamplat..
Sus In jos
over~used
Moderator local
Moderator local
over~used


feminin
Numarul mesajelor : 1034
Varsta : 32
Localizare : between insane and insecure
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 5:56 pm

looong time ago
n-aveam mai mult de12ani
si bineinteles ca n-am avut o relatie cu tipii respectivi :P
Sus In jos
http://last.fm/user/iluzoriu
~PinK LemonadE~
Administrator
Administrator
~PinK LemonadE~


feminin
Numarul mesajelor : 1929
Varsta : 28
Localizare : Love Way
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 7:03 pm

pana acum nu, dar e foarte posibil... Dragoste la prima vedere 557941


Ultima editare efectuata de catre MaryaPink in Dum Iul 27, 2008 6:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://maria-dansatoarea.hi5.com
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 6:49 pm

o dah....dar mi-a trecut repede Dragoste la prima vedere 657804
Sus In jos
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 11:04 am

pai dc sa nu cred......se poate...

nu mai tin exact mine dar cred ca mi sa intamplat Dragoste la prima vedere 492535 Dragoste la prima vedere 358389 Dragoste la prima vedere 642849
Sus In jos
Cristinush
Baby
Baby
Cristinush


feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun..
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/08/2008

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 8:55 am

nu exista dragste la prima vedere, pentru ca de la a placea pana ala a iubi e diferenta mare.
Sus In jos
http://zoper.forumz.ro
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeDum Noi 30, 2008 9:49 pm

:-"...probabil e cea mai....ciudata faza care mi s-a intamplat vreodata :D
..trebuia sa dorm la ada:) si seara...pe la 8 cand am ajuns la ea acasa era venita in vizita la ea cea mai buna prietena din trecut a mamei sale.Cand am intrat am salutat-o pe ea...si mai era un baiat...credeam ca e sotul ei...dar apoi am aflat ca era baiatul ei...si ca are 16 ani.Era dragut...dar:-j..aloo..avea...multi ani la bord.Jumatate de ora mai tarziu stateam toti trei :eu ada si el la discutii in camera adei.Ne intelegeam suuuper tare...era super de treaba...ada nu prea vorbea..nu stiu de ce..adica hmm..eu sunt mai sociabila de fire...vb cu toata lumea..alea alea...si...el in timpul asta bea o bere...si o alta...adica nu mi se pare cine stie ce sa bei putin la o ...petrecere din asta...plus ca tatal adei ii tot punea 7 vinuri in pahar.La un moment dat...cum stateam si vorbeam a spus "Sa-mi dea careva un pup"Si a aratat cu degetul spre obraz.Eu cu ada nu am facut nimic...si am schimbat subiectul.Mai incolo...ada s-a dus la calculator...iar eu stateam cu el pe pat...era ametit de acum...si ma lua de mana..isi punea capul pe umarul meu...faze.Ada,va dati seama se simtea prost..si in plus...eu ma uitam la ea cu ochi mari si eram socata rau de tot.Apoi...el a pus-o pe ada sa cante la pian...era si tatal adei in camera care dormea pe el...Ada a spus ca nu canta ca nu are chef...pana la urma a cantat...si era si o melodie...off...ceva cu ...falling in love with you...si..era ada cu spatele la noi si canta iar eu stateam pe pat.. in fund la margine si el statea langa mine si langa el era tatal adei care o analiza...adormit.El a pus capul pe umarul meu...si mi-a zis incet sa-l pup pe obraz...i-am zis ca nu...apoi a insistat...l-am pupat...si apoi a inceput sa faca si el asta...ALOO! era tatal Adei de fata...dar ma rog...si...a mai trecut ceva timp...si m-a luat in brate si alea alea...va dati seama ca...parca simteam ceva...pentru el :X era asa de cute...si nu era nesimtit sa zici ca cine stie ce iti face...:D..apoi..ada a plecat la tv in alta camera..si am ramas singuri.OMG.M-am asezat pe pat..si..am facut vreo gluma sau doua..si m-a pupat pe obraz...si ma tot pupa pe restul fetei..iar eu nu stiam ce sa spun sau sa fac...:-s...se apropia de gura..si nu voiam sa se intample asta...am intors usurel capul...si l-am intrebat ce ar fi daca ne-ar vedea cineva...apoi a spus ca nu conteaza...doar era beat...si apoi mi-a facut un compliment...si..eram gata sa-l cred.A trebuit sa plece..fiindca in secunda 2 m-am ridicat brusc ca venise mama adei in camera sa ii ia geaca mamei tipului.Mama adei a facut ceva in genul "Dragoste la prima vedere 427581 ati adormit?" si cik eu "Daa..." si aveam parul valvoi=)) si cine stie ce o fi crezut...apoi el s-a ridicat..mama lui l-a ajutat sa-si puna geaca..si apoi a inceput sa vb din nou cu mama adei iar el a venit in pragul usii din care iesise mai devreme si se apleca in fata si imi spuse sa-i dau alt pup...ALOO..mama lui si mama adei erau la 2 metri mai in spate...am spus ca nu stiu..si ca ma simt prost...ma simteam...mai beata decat el Dragoste la prima vedere 427581).A plecat...si m-am dus sa-i povestesc adei asta...off...si ce seara de 29.Faza e ca...sta in iasi...si mai vine in weekend cateodata la mama lui...dar...astazi..mama adei a vorbit cu mama lui si a zis ea ca el nu-si mai aduce aminte nimic...abia daca mai tine minte ce a vorbit cu noi...la inceputul serii.OMG.Nu stiu daca povestea asta se incadreaza in acest topic..dar...totul s-a intamplat in...4 ore..iar la inceput..nu am simtit nici o atractie fata de el...:-?? vorbesc serios..chiar asta s-a intamplat pe 29.11.2008...:-<
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
Ada
Cildysh
Cildysh
Ada


feminin
Numarul mesajelor : 257
Varsta : 129
Localizare : bt
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/10/2008

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeDum Noi 30, 2008 9:55 pm

DE MINE ESTE VORBA IN POVESTEA ANEI "ADA":>!!



Anna.. stiu cum te-ai simtit.... :-< eu nu vorbeam cu el la inceput.. deoarece eu sunt timida!! :D pe urma.. am inceput si eu sa fac e34234234 de glume Dragoste la prima vedere 427581) la care se caca de ras.. eu am plecat la tv.. deoarece ma simteam super prost.. mai ales ca il stiam din copilarie [chiar daca aveam 3 luni Dragoste la prima vedere 427581)] prietena mea cea mai buna si cu un prieten din copilarie sa se pupe pe langa mine, iar eu sa stiu ca ana se simtea prost, nu mai vroiam !! nu mai suportam!!! :D era foarte naspa... :-<
Sus In jos
she`s_like_a_drug
Baby
Baby
she`s_like_a_drug


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 30
Localizare : Pe Lunaaa`
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:21 pm

a fu
da n`o durat mult d lok :(
Sus In jos
http://gurls.forumgratuit.ro
DeeaNikol
Baby
Baby
DeeaNikol


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/04/2009

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:52 pm

Mie mi sa intamplat anul trecut..a durat ceva aceasta dragoste la prima vedere din partea mea..insa nu a avut nici un rezultat
Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Dragoste la prima vedere Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dragoste la prima vedere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:14 pm

Mi Sa intamplat Dragoste la prima vedere 427581
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dragoste la prima vedere Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere   Dragoste la prima vedere Icon_minitime

Sus In jos
 
Dragoste la prima vedere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prima data
» Prima data in afara tarii....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Love :: Love-
Mergi direct la: