World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dragostea pe internet

In jos 
+8
Anna
Cristinush
py$ycutz@ re@
[Kallin'.Your.Way]
~PinK LemonadE~
over~used
~PlastiC SmilE~
Obileh
12 participan?i
AutorMesaj
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeLun Iul 21, 2008 7:43 pm

Ce ziceti despre dragostea de pe net?Credeti ca v-ati putea indragosti online?Sau chiar vi s-a intamplat?

Mie mi se pare o prostie, deoarece nu sti cine e in spatele calculatorului.
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 4:29 pm

Da...de acord cu tine...si chiar daca e sincer si iti arata intr-adevar poze cu el sau web sau altele...totusi...no sa-l vezi niciodata [exceptiile nu se pun dau cazurile in care sunt foarte apropiati]....nu spun ca nu e posibil sa-l vezi...dar totusi.....tot e prostesc......
am PRIETENI care sunt din cealalta parte a tarii [timisoara..iar eu din bucuresti]....si tin mult la ei(ele)..pe care le-am cunoscut pe net.....dar...sa ma indragostesc pe net.....never
Sus In jos
over~used
Moderator local
Moderator local
over~used


feminin
Numarul mesajelor : 1034
Varsta : 32
Localizare : between insane and insecure
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 4:34 pm

aceeasi chestie si aici
stiu multe persoane ok din alte orase
[btw, eu sunt din timisoara:))]
dar nu cred ca o sa ma indragostesc vreodata de cineva pe care sa nu-l fi vazut

si alta chestie total aiurea mi se pare si sa vorbesti cu prietenul pe mess:|
Sus In jos
http://last.fm/user/iluzoriu
~PinK LemonadE~
Administrator
Administrator
~PinK LemonadE~


feminin
Numarul mesajelor : 1929
Varsta : 28
Localizare : Love Way
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 7:02 pm

^aceeasi parere.
nu te poti indragosti de cineva daca nici macar nu il cunosti. e complet aiurea.
Sus In jos
http://maria-dansatoarea.hi5.com
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeVin Iul 25, 2008 9:03 am

Si eu am prieteni din alte orase cu care vb pe net. Pe majoritatea ii cunosc de pe forumuri...dar nu pot sa ma indragostesc de o persoana pe care nu am vazut-o niciodata.
Sus In jos
[Kallin'.Your.Way]
Cildysh
Cildysh
[Kallin'.Your.Way]


feminin
Numarul mesajelor : 220
Varsta : 27
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/07/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeVin Iul 25, 2008 3:02 pm

De acord cu voi...Nu te poti indragosti de o persoana pe care nu ai vazut-o,nu o vezi si poate nu o vei vedea niciodata...Mai ales daca v-ati cunoscut pe messenger si stati in orase diferite...
Sus In jos
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 11:13 am

ok/......eu va contrazic:P...mie mi sa intaplat...si cred..bine persoana am vazuto si in realitate..dar..Dragostea pe internet 109622Dragostea pe internet 109622Dragostea pe internet 109622 drunken
Sus In jos
Cristinush
Baby
Baby
Cristinush


feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun..
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/08/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 8:53 am

Dragoste pe net...Exista..cred..
Cu un web si cu un microfon se pot face multe si daca aceea persona e si din acelasi oras e perfect!
Sus In jos
http://zoper.forumz.ro
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 7:21 pm

eh...eu chiar m-am indragostit pe net...
ok...poate e ciudat...dar era un tip de 17 ani din Giurgiu...
mi-a dat si webcam si hi5...sigur el era...ma rog..
era atat de de treaba..se vedea ca incepea sa ne placem...
si de unde avea id meu?
nici nu va vine sa credeti...
pai:
Mai de mult (ce idioata am fost) am dat id meu in cool girl (Revista,stiti voi) si mi-a dat el add...a zis ca a gasit-o la sora lui..si ca s-a gandit sa dea add sa vada ce se intampla..ce s-a intamplat? ne-am indragostit...bun...apoi...ultima oara cand am vb conversatia s-a terminat cu multi de ":*" si ">:D<"...apoi am vazut ca nu a mai intrat in decurs de cateva zile...m-am gandit ca s-a dat pe invisible pe mine deoarece nu voia sa se indragosteasca de o fata de 12 ani..care era la o distanta extrem de mare de el...m-am obisnuit cu ideea asta..intre timp mi-am facut alt id (fiindca celalalt ma plictisea deja X( plus ca primeam o gramada de add-uri de la o multime de persoane care ma enervau) si nu i-am mai dat add si acolo.Am intrat dupa vreo...2 luni din nou pe id cel vechi...si am obs ca era online..nu sa daduse pe invisible....nu am mai vb cu el :-s...mi-era frica sa nu ma indragostesc din nou :-s...era skater si canta la pian...cu toate astea..era prea departe...stiti cum se spune "Asa de aproape...dar totusi atat de departe" ma refer aproape pe mess...dar departe defapt..nu ne-am fi putut vedea niciodata...chiar daca m-a invitat sa-l vizitez...ce parere aveti?:D
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 7:32 pm

wow...ce chestie..thare...numai ca mi se pare un pic de nesimtire sa iti dea invisible atata timp...putea sa o zica pur si simplu...si gata
Sus In jos
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 7:37 pm

pai asta ziceam..nu s-a dat pe invisible..eu asta am crezut si m-am cam suparat...desi intelegeam oarecum asta...:-? am mai intrat si recent de vreo cateva ori pe id meu cel vechi si era online..cred ca a fost plecat sau ceva...acum probabil el crede ca m-am dat pe invisible pe el sau ca i-am dat ignore...orcum..nu vreau sa ii mai spun ceva...desi probabil ar trebui sa o fac...imi pare rau ca nu pot continua...era atat de de treaba..si ne intelegeam atat de bine! a zis ca nu poate sa creada ca a este atras de cineva de 12 ani..eu ce sa mai zic...eram total in love...inca il mai cred sweet :D
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
Poisonbloodkiss
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 31
Localizare : in your dream
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/01/2009

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeMar Ian 20, 2009 8:49 pm

:-??sincer d prt meu actualu mam indrag p net....imi plc qm gandeste si qm e el ......si faptu ca arata bn...dar il iubesc pt ceea c .....si e un baiat deosebit kre merita orice sacrificiu
Sus In jos
she`s_like_a_drug
Baby
Baby
she`s_like_a_drug


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 30
Localizare : Pe Lunaaa`
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:20 pm

soopper :X
desi nuj ct la suta e real :|
Sus In jos
http://gurls.forumgratuit.ro
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:16 pm

Nu cred In asa ceva parerea mea... Dragostea pe internet 427581
Sus In jos
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Dragostea pe internet Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dragostea pe internet Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 2:11 pm

nici eu nu cred mi se pare o prostie nush parerea mea... Dragostea pe internet 557941
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dragostea pe internet Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe internet   Dragostea pe internet Icon_minitime

Sus In jos
 
Dragostea pe internet
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reteaua de internet

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Love :: Love-
Mergi direct la: