World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Petrecerile in pijama

In jos 
+5
JeleuMovCuBuline
she`s_like_a_drug
greeny09
over~used
Obileh
9 participan?i
AutorMesaj
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Petrecerile in pijama Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Petrecerile in pijama Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Petrecerile in pijama Empty
MesajSubiect: Petrecerile in pijama   Petrecerile in pijama Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 8:43 pm

Ati avut vreodata asa ceva? V-a placut?
Eu si prietehnele mele organizam in vacante si la ziua uneia dintre noi astefel de petreceri. suntem in jur de 5 fete si ne distram foarte bine! Tocmai am avut o petrecere si a fost GROZAV!
Sus In jos
over~used
Moderator local
Moderator local
over~used


feminin
Numarul mesajelor : 1034
Varsta : 32
Localizare : between insane and insecure
Popularitate :
Petrecerile in pijama Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Petrecerile in pijama Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Petrecerile in pijama Empty
MesajSubiect: Re: Petrecerile in pijama   Petrecerile in pijama Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 9:12 pm

faceam asa ceva prin 1-4... imi amintesc ca pe atunci imi placea, dar daca m-ar invita cineva o petrecere in pijamale acum, nu cred ca m-as mai duce.
Sus In jos
http://last.fm/user/iluzoriu
greeny09
Beginner...
Beginner...
greeny09


feminin
Numarul mesajelor : 35
Varsta : 26
Localizare : in camera mea sau la scoala
Popularitate :
Petrecerile in pijama Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Petrecerile in pijama Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/10/2008

Petrecerile in pijama Empty
MesajSubiect: Re: Petrecerile in pijama   Petrecerile in pijama Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 6:36 pm

imi plac petrecerile in pijama dar nu am tinut niciodata o astfel de petrecere.
Sus In jos
she`s_like_a_drug
Baby
Baby
she`s_like_a_drug


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 30
Localizare : Pe Lunaaa`
Popularitate :
Petrecerile in pijama Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Petrecerile in pijama Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

Petrecerile in pijama Empty
MesajSubiect: Re: Petrecerile in pijama   Petrecerile in pijama Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:18 pm

daa
am fost
sh le adorr ;x
Sus In jos
http://gurls.forumgratuit.ro
JeleuMovCuBuline
Beginner...
Beginner...
JeleuMovCuBuline


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : In Pat,Cu Martzienii.
Popularitate :
Petrecerile in pijama Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Petrecerile in pijama Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/03/2009

Petrecerile in pijama Empty
MesajSubiect: Re: Petrecerile in pijama   Petrecerile in pijama Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 7:31 pm

Petrecerile in pijama 427581
Si mie imi plac..nu am facut never una..dar` mai e timp Petrecerile in pijama 217545
Sus In jos
MooN^^PhoENix>.<
Beginner...
Beginner...
MooN^^PhoENix>.<


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 29
Localizare : Pe un nor:X
Popularitate :
Petrecerile in pijama Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Petrecerile in pijama Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Petrecerile in pijama Empty
MesajSubiect: Re: Petrecerile in pijama   Petrecerile in pijama Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:57 am

de ziua mea am organizat cv de genu...si miercurea trecuta am mai facut una cu inca doua prietene...am stat treze toata noaptea...o fost super Petrecerile in pijama 427581
Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Petrecerile in pijama Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Petrecerile in pijama Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Petrecerile in pijama Empty
MesajSubiect: Re: Petrecerile in pijama   Petrecerile in pijama Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:04 pm

Am avut dar nu ma dau in vant dupa ele
Sus In jos
black-marius
Beginner...
Beginner...
black-marius


masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 28
Localizare : Pitesti/Gavana 3 /scoala nr 19 :P
Popularitate :
Petrecerile in pijama Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Petrecerile in pijama Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/04/2010

Petrecerile in pijama Empty
MesajSubiect: Re: Petrecerile in pijama   Petrecerile in pijama Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 7:22 pm

Petrecerile in pijama 194125 Cand ma invitati si pe mine la una? Petrecerile in pijama 194125
Sus In jos
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Petrecerile in pijama Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Petrecerile in pijama Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Petrecerile in pijama Empty
MesajSubiect: Re: Petrecerile in pijama   Petrecerile in pijama Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 12:48 pm

Am fost la petreceri in pijama deobicei la ziua unei prietene sau cand ne aducem noi aminte... chiar mi-e dor de una... Petrecerile in pijama 194125
Sus In jos
Continut sponsorizat





Petrecerile in pijama Empty
MesajSubiect: Re: Petrecerile in pijama   Petrecerile in pijama Icon_minitime

Sus In jos
 
Petrecerile in pijama
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Petrecerile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Friends-
Mergi direct la: