World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prietenia dintre o fata si un baiat

In jos 
+7
she`s_like_a_drug
Anna
Anutza_in_actiune
greeny09
~PinK LemonadE~
over~used
Obileh
11 participan?i
AutorMesaj
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 8:46 pm

De obicei, daca te intelegi bine cu un baiat toata ouyema incepe sa zica, ca iti place de el..Insa din punctul meu de vedere nu e asa. eu am multi prieteni baieti, iar cu unii dintre ei ma inteleg foarte bine, dar nu imi place de ei. Ce parere aveti?
Sus In jos
over~used
Moderator local
Moderator local
over~used


feminin
Numarul mesajelor : 1034
Varsta : 32
Localizare : between insane and insecure
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 9:09 pm

si eu ma inteleg bine cu unii baieti, desi nu ii plac si nici ei nu ma plac...e doar platonic. daca le spun ceva, stiu ca nu o sa duca vorba mai departe si ca ma vor ajuta sa rezolv problema respectiva... iar ei,chiar daca zic chestii mai "deplasate", stiu ca nu o ma supar si ca ii ascult.
Sus In jos
http://last.fm/user/iluzoriu
~PinK LemonadE~
Administrator
Administrator
~PinK LemonadE~


feminin
Numarul mesajelor : 1929
Varsta : 28
Localizare : Love Way
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 10:19 pm

sunt de acord cu voi.
uneori gasesti mai multa incredere intr-un baiat decat intr-o fata fara sa ai o relatie cu el..
Sus In jos
http://maria-dansatoarea.hi5.com
greeny09
Beginner...
Beginner...
greeny09


feminin
Numarul mesajelor : 35
Varsta : 26
Localizare : in camera mea sau la scoala
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/10/2008

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 6:30 pm

incerc sa ma inteleg bine cu toti
Sus In jos
Anutza_in_actiune
Beginner...
Beginner...
Anutza_in_actiune


feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/10/2008

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 8:33 pm

Am foare multi prieteni(baieti)si pot spune ca sunt chiar de gasca...
Sus In jos
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 9:23 pm

am o gramada de amici baieti...sunt super de treaba...Prietenia dintre o fata si un baiat 427581)..dar am un amic de vreo..hmm..3 ani..si la un moment dat am ajuns sa ne placem...dupa care am renuntat eu prima la ideea asta...apoi a rentuntat si el..si am redevenit amici insa acum nu il mai consider dragut...
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
she`s_like_a_drug
Baby
Baby
she`s_like_a_drug


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 30
Localizare : Pe Lunaaa`
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:15 pm

e ok
si eu am un baiat BFF`
Sus In jos
http://gurls.forumgratuit.ro
DeeaNikol
Baby
Baby
DeeaNikol


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/04/2009

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:47 pm

Credca prietenia dintre o fata si un baiat e cea mai atre...am si eu un prieten foarte bun si sunt foarte apropiata de el..adica ii pot spune orice si mereu e de partea mea cand am nevoie de el
Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:06 pm

Ii dau dreptate lu Obileh
Sus In jos
black-marius
Beginner...
Beginner...
black-marius


masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 28
Localizare : Pitesti/Gavana 3 /scoala nr 19 :P
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/04/2010

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 7:34 pm

De ex:(sa va lamuresc ;) )

daca o fata sta foarte mult cu un baiat si il cunoaste de cand "lumea si pamantu'" acel baiat va crede ca acelei fete ii place de el
Si asa si este stiu din propie experienta ( a mea si a cativa dintre prieteni mei )
si dupaia cand intrebi pe fata daca iti place de mine?ea zice nu si tu zici : a
si ea zice : dc?:-??
si tu zici : de nimica ;)
si fata : a ok
si dupaia intreaba pe un prieten/var de al tau daca o placi si el zice "da poate" sau "nu" sau "da,dar dc ma intrebi?" pt ati face in ciuda sau pt a se razbuna pe tine

sau nu e asa ziceti daca da sau nu ;)
Sus In jos
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Prietenia dintre o fata si un baiat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenia dintre o fata si un baiat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 11:50 am

Da are dreptate black-marius intrun fel chiar asa si e
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prietenia dintre o fata si un baiat Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre o fata si un baiat   Prietenia dintre o fata si un baiat Icon_minitime

Sus In jos
 
Prietenia dintre o fata si un baiat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fata de 10 protv
» Ce baiat ti se potriveste?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Friends-
Mergi direct la: