World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Destept sau frumos?

In jos 
+8
Allynnutza
`Jocker~Smile`
Poisonbloodkiss
Ada
over~used
Anna
~PinK LemonadE~
Obileh
12 participan?i
AutorMesaj
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 8:49 pm

Ce e mai important pentru voi? Sa fie destept sau sa fie frumos?
Pentru mine cel mai important e sa fie desptept insa...conteaza destul de mult si cum arata..Adica se zice ca prima impresie ti-o faci in primele 20 de secunde..si e foarte greu sa te cucereasca cu inteligenta lui...deci e important si aspectul fizic..

Ce parere aveti?
Sus In jos
~PinK LemonadE~
Administrator
Administrator
~PinK LemonadE~


feminin
Numarul mesajelor : 1929
Varsta : 28
Localizare : Love Way
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 10:21 pm

pentru mine conteaza mai mult sa fie frumos, sa stiu ca pot sa ies cu el fara sa comenteze nimeni nimic.. conteaza sa fie si destept..dar nu prea mult..cel putin acum, pt ca stiu ca nu o sa ma marit cu el Destept sau frumos? 657804
Sus In jos
http://maria-dansatoarea.hi5.com
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 9:32 pm

hmmm sunt de acord cu Pink Limonade :D...adica..daca nu arata bine am sa fiu atrasa de el la personalitate dar nu voi putea fi cu el..simt ca ceva lipseste..acea atractie cand il vad :D..sa fie cute..
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
over~used
Moderator local
Moderator local
over~used


feminin
Numarul mesajelor : 1034
Varsta : 32
Localizare : between insane and insecure
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 9:57 pm

ii dau dreptate mariei...pana la un punct. probabil ca cei din jur vor putea sa comenteze atunci fiindca ii lipseste inteligenta.
ideea e sa aibe cate ceva din ambele, totusi, mai mult din inteligenta...pana la urma, lucrul asta nu e subiectiv, spre deosebire de frumusete.
Sus In jos
http://last.fm/user/iluzoriu
Ada
Cildysh
Cildysh
Ada


feminin
Numarul mesajelor : 257
Varsta : 128
Localizare : bt
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/10/2008

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 9:46 pm

idem Anna Destept sau frumos? 427581)
Adica.. daca are o personalitate.. tare.. am putea fi bff, dar.. daca nu arata bine.. dupa cum a spus si anna, lipseste ceva.. adica cand ies cu el.. sa vad ca arata bine.. adica.. as imi placa mie :D
dar conteaza.. sa fie si inteligent.. ca frumos si prost nu merge :D
Sus In jos
Poisonbloodkiss
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 31
Localizare : in your dream
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/01/2009

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeMar Ian 20, 2009 8:50 pm

prefer destept da nici urat ca moartea ....consider ca adi(boyfriendu) ....i si frumosi destept.,....baiatu perfect
Sus In jos
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeJoi Ian 29, 2009 11:29 pm

am ajuns la concluzia ca ar trebui sa fie undeva la mijloc cu frumusetea si istetimea..adica pana mea daca nu e frumos...nu e bine..daca nu e destept..iarasi nu e bine..deci trebuie sa fie undeva la mijloc:) cred ca ar fi perfect..iar dupa parerea mea rar gasesti un tip calumea! Destept sau frumos? 427581)
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
`Jocker~Smile`
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : chiar acolo...ma vezi?
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/01/2009

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeMar Feb 03, 2009 12:53 pm

Mie nu-mi plac baietii mai destepti decat mine. Bineinteles ca trebuie sa fie destept si dragutz nu frumos
Sus In jos
Allynnutza
Beginner...
Beginner...
Allynnutza


feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 31
Localizare : Cugir
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/04/2009

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 3:17 pm

....dupa parerea mea....
noi fetele..la prima vedere suntem cucerite prima data de aspectul fizic....
dak arata bine....continuam sa vedem ce poate.....dak nu.....il lasam....
si dak e si deshtept....suntem mai fericite.......si dak e mai prostutz...depinde....acum fiecare fata cum gandeshte...ori il ajuta sa se emancipeze pootzin...ori il lasa balta si cauta altu Destept sau frumos? 358389


eo cel putin... Destept sau frumos? 991948
recunosc...am fost cucerita de felul cum arata...=P~....
intratzi la mn pe hi5...si vedetzi poze cu mn si el Destept sau frumos? 109622
iar apoi.....am remarcat k e si deshtept.... Destept sau frumos? 642849
si asta a fost o alegere buna....de a fi cu el...
suntem impr de 1 an si aproape o luna ....
Sus In jos
http://allynnutza4ever.hi5.com
DeeaNikol
Baby
Baby
DeeaNikol


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/04/2009

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 9:16 am

Pot sa spun ca mereu exista un echiliru intre aceste 2 calitati.Daca are muschi de exemplu nu e nici frumos nici desptept dupa mine,e doar un baiat oarecare.Pt min trebuie sa existe un echilibru intre cele 2 si acum ma refer poate numai la mine,adica cunosc multe persoane care spun,,destept" insa v'ati intalni cu tocilarul clasei spre ex.?Insa merge si destept si frumos.
Sus In jos
Allynnutza
Beginner...
Beginner...
Allynnutza


feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 31
Localizare : Cugir
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/04/2009

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 1:35 pm

da..
pot sa spun ca DeeaNikol are dreptate...
perfecta dreptate...
\:D/
Sus In jos
http://allynnutza4ever.hi5.com
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:19 pm

Frumos
Sus In jos
georgiana12
Beginner...
Beginner...
georgiana12


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 26
Localizare : constanta
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2010

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 12:28 pm

eu vreau sa fie amandoua si frumos si destept Destept sau frumos? 492535
Sus In jos
georgiana12
Beginner...
Beginner...
georgiana12


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 26
Localizare : constanta
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2010

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 12:30 pm

eu vreau sa fie amandoua si frumos si destept Destept sau frumos? 492535
Sus In jos
butterfly_h
Beginner...
Beginner...
butterfly_h


feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 28
Localizare : Suceava
Popularitate :
Destept sau frumos? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Destept sau frumos? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/08/2011

Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 6:48 pm

Hmmm...Frumos in primlu rand. Inteligent?...Da, dar nu atat de inteligent incat sa strambe din nas daca spun eu vreo prostie! Destept sau frumos? 991948
Sus In jos
Continut sponsorizat





Destept sau frumos? Empty
MesajSubiect: Re: Destept sau frumos?   Destept sau frumos? Icon_minitime

Sus In jos
 
Destept sau frumos?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Esti mai destept decat George Bush?
» [vot] Cel mai frumos banner [vot]
» [vot] Cel mai frumos accesoriu [vot]
» [vot] Cel mai frumos clip [vot] part 2
» [concurs] Cel mai frumos banner [concurs]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Love :: Boys-
Mergi direct la: