World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Certuri intre best friends

In jos 
+8
greeny09
Pinky
Cristinush
py$ycutz@ re@
^PoRceLain~DoLL^
Obileh
~PlastiC SmilE~
[Kallin'.Your.Way]
12 participan?i
AutorMesaj
[Kallin'.Your.Way]
Cildysh
Cildysh
[Kallin'.Your.Way]


feminin
Numarul mesajelor : 220
Varsta : 27
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/07/2008

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeLun Iul 21, 2008 7:47 pm

Credeti ca certurile intre "best friends" ar trebui sa fie mai dese,sau foarte rar vazute?
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 8:01 pm

hmmmm...nu stiu.....depinde de persoana........
eu ma cert cu my best friend zilnic....
dar chestii marunte....in cinci minute ne impacam.....s :heart:
Sus In jos
marya
Vizitator




Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 8:11 pm

^ inteleg ce zici Certuri intre best friends 657804 Certuri intre best friends 657804 Certuri intre best friends 657804 Certuri intre best friends 657804 lol!
Sus In jos
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 8:14 pm

^ Si eu!!
Sus In jos
^PoRceLain~DoLL^
Baby
Baby
^PoRceLain~DoLL^


feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 29
Localizare : in the world where porcelain dolls and hippie ducks are death dreams^^
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 2:17 pm

hmm depinde d persoana unele sunt mai incapatzanate sau au un temperament mai dificil:-?
ultima data m'am certat q prietena mea p mess din cauza unui forum park........ma contrazik destul d des q ea.....d obikei p lucruri marunte
nush .....nu pre strik certurile:-?...ma rog astea marunte....atat timp kt nu e cv kre sa strike relatzia d prietenie
Sus In jos
http://free-time.forumotion.com/forum.htm
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 9:43 am

pai..depinde...de la caz la caz...........eu nu ma cert prea des cu prietena mea dar.....cand ma cert suntem certate bine:)))..........
Sus In jos
Cristinush
Baby
Baby
Cristinush


feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun..
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/08/2008

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 8:38 am

N e certam din cand in cand dar de la motive bune nu asa..
si cred ca e bine sa ne mai certam pentru ca abia atunci ne dam seama cat de mult inseamna prietenia noastra si cat de mult tinem una la alta..
Sus In jos
http://zoper.forumz.ro
Pinky
Cildysh
Cildysh
Pinky


feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti,Romania
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 9:00 am

Tocmai ieri un dintre CMBP mi-a zis ca nu mai sunt prietena ei penutru o proasta cu 6 pe linie la scoala.Si nebuna cu capul.
Dar am adaugat inca 3 fete:Diana,Alina si Le-Ha-Vi(Havin, asa ii spunem noi).
Sus In jos
http://www.happy-teenagers.forumgratuit.ro
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 9:03 am

Certuri intre best friends 430297 ce prietena buna e daca te lasa pentru notele de la scoala....
eu zic ca o sa iti fie mai bine fara ea
Sus In jos
greeny09
Beginner...
Beginner...
greeny09


feminin
Numarul mesajelor : 35
Varsta : 26
Localizare : in camera mea sau la scoala
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/10/2008

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 6:37 pm

e ceva normal sa te certi.Asa aflii mai multe despre prietena/ul ta/au
Sus In jos
Anutza_in_actiune
Beginner...
Beginner...
Anutza_in_actiune


feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/10/2008

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 8:33 pm

POI..dapz...m-am mai certat cu prietenele dar numai din lucruri banele...akm depide,am avut o certa urata cu o prietena falasa(deci nu m-am certat cu o prietena)
Sus In jos
DeeaNikol
Baby
Baby
DeeaNikol


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/04/2009

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:48 pm

Se mai intampla,uneori suntem suparati si 2 zile,insa impacarea e super pt ca atunci radeam ore intregi
Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:05 pm

Da CRed...am trecut si eu prin asa ceva
Sus In jos
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Certuri intre best friends Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certuri intre best friends Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 11:56 am

Mda... ~PlastiC SmilE~ are dreptate si eu ma cert cu my bf aproape in fiecare zi dar ne impacam repede lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Certuri intre best friends Empty
MesajSubiect: Re: Certuri intre best friends   Certuri intre best friends Icon_minitime

Sus In jos
 
Certuri intre best friends
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ca intre prieteni....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Friends-
Mergi direct la: