World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Asteptati un nou membru?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Pinky
Cildysh
Cildysh
Pinky


feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti,Romania
Popularitate :
Asteptati un nou membru? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Asteptati un nou membru? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

Asteptati un nou membru? Empty
MesajSubiect: Asteptati un nou membru?   Asteptati un nou membru? Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 6:25 pm

Asteptati un nou membru in familie?
Ce o sa fie?
Cand se naste?
Spuneti-ne si noua!
Eu astept ceva(nu stiu inca ce e, mama se duce peste 1 luna sa afle), care are 3 luni si 3 spat in burtica lui mami....ar trebui sa se nasca pe la sparsitul lui iulie-inceputul lui august..(25......05)
uite si poza:

Asteptati un nou membru? Ourbaby.th
Sus In jos
http://www.happy-teenagers.forumgratuit.ro
Fraise
Cildysh
Cildysh
Fraise


feminin
Numarul mesajelor : 271
Varsta : 43
Localizare : Constanta
Popularitate :
Asteptati un nou membru? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Asteptati un nou membru? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Asteptati un nou membru? Empty
MesajSubiect: Re: Asteptati un nou membru?   Asteptati un nou membru? Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 7:26 pm

^Felicitari, cred ca de la atata fericire de-asta ai si deschis acest topic Asteptati un nou membru? 427581
Cred ca de-abia astepti sa se nasca Asteptati un nou membru? 427581 Sa fie sanatos si intr-un ceas bun.

eu inca nu ma pot pronunta la asta, nu vreau sa aduc inca pe lume bebe, m-am hotarat ... mai intai cariera .
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro
Pinky
Cildysh
Cildysh
Pinky


feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti,Romania
Popularitate :
Asteptati un nou membru? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Asteptati un nou membru? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

Asteptati un nou membru? Empty
MesajSubiect: Re: Asteptati un nou membru?   Asteptati un nou membru? Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 10:13 am

Multumesc pentru urari! Asteptati un nou membru? 156965
Sper ca vei aduce si tu pe lume o ea sau un el frumusel/frumusica si sanatos/sanatoasa. Asteptati un nou membru? 557941
Sus In jos
http://www.happy-teenagers.forumgratuit.ro
she`s_like_a_drug
Baby
Baby
she`s_like_a_drug


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 30
Localizare : Pe Lunaaa`
Popularitate :
Asteptati un nou membru? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Asteptati un nou membru? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

Asteptati un nou membru? Empty
MesajSubiect: Re: Asteptati un nou membru?   Asteptati un nou membru? Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:19 pm

nu Asteptati un nou membru? 427581)
super ;)
Sus In jos
http://gurls.forumgratuit.ro
JeleuMovCuBuline
Beginner...
Beginner...
JeleuMovCuBuline


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : In Pat,Cu Martzienii.
Popularitate :
Asteptati un nou membru? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Asteptati un nou membru? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/03/2009

Asteptati un nou membru? Empty
MesajSubiect: Re: Asteptati un nou membru?   Asteptati un nou membru? Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 7:48 pm

nu ast` pe nimeni` Asteptati un nou membru? 427581)
barza nu mai vine din fericire Asteptati un nou membru? 798144
..Supeeer Asteptati un nou membru? 217545
Sus In jos
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Asteptati un nou membru? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Asteptati un nou membru? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Asteptati un nou membru? Empty
MesajSubiect: Re: Asteptati un nou membru?   Asteptati un nou membru? Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 12:07 pm

Nici la mn nu vn barza'n casa din NEfericire... Asteptati un nou membru? 140740
Sus In jos
Continut sponsorizat





Asteptati un nou membru? Empty
MesajSubiect: Re: Asteptati un nou membru?   Asteptati un nou membru? Icon_minitime

Sus In jos
 
Asteptati un nou membru?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Family-
Mergi direct la: