World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 good for me here

In jos 
AutorMesaj
gossip_girl
Beginner...
Beginner...
gossip_girl


feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Localizare : where no apocalypse is not coming
Popularitate :
good for me here Left_bar_bleue0 / 1000 / 100good for me here Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/05/2009

good for me here Empty
MesajSubiect: good for me here   good for me here Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 12:20 pm

ciao, ma numesc Sabrina am 19 ani si sunt din Bucuresti, dar momentan locuiesc cu parintii mei afara. imi place sa cant, sa dansez, sa ma dau cu skateboardul, cu rolele, cu patinele, sa glumesc si sa-mi fac foarte multi prieteni. ador limba engleza, daca as avea cu cine sa vorbesc engleza as vorbi-o in fiecare zi. urasc oamenii mincinosi si cei care vor sa para ceea ce nu sunt si ceea ce nu vor fi niciodata. cam atat despre mine momentan. sper sa ne intelegem bine si sa devenim prieteni. de acest forum am aflat de pe google, deoarece ma plictiseam foarte tare. o zi faina! bounce
Sus In jos
 
good for me here
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Good evening!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Sa facem cunostiinta :: About you-
Mergi direct la: