World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Aspectul fizic

In jos 
+7
OoO_BoBo_OoO
Anna
Pinky
~PlastiC SmilE~
py$ycutz@ re@
[Kallin'.Your.Way]
Obileh
11 participan?i
AutorMesaj
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 11:46 am

Aspectul fizic e foarte important pentru majoritatea fetelor. Pt voi cat de mult conteaza si cat de departe ati merge pentru a avea o silueta de invidiat si aspectul fizic asa cum l-ati visat intotdeauna?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:14 pm

Desigur ca aspectul fizic conteaza foarte mult pentru mine si cred ca pentru oricine. As merge cat de departe as simti ca trebuie.
Sus In jos
[Kallin'.Your.Way]
Cildysh
Cildysh
[Kallin'.Your.Way]


feminin
Numarul mesajelor : 220
Varsta : 27
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/07/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 10:42 am

De acord cu Maria...MAi ales in cazul meu...Trebuie sa dau jos vreo 7 kg..Whatever,as merge pana oriunde trebuie doar ca sa am o silueta de invidiat..
Sus In jos
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 6:51 pm

eu nu prea ma stresez..eram slaba..si mai sunt dar nu chiar asa cum era..deci la mine era problema sa ma ingras nu sa slabesc Aspectul fizic 206186
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeSam Aug 09, 2008 4:58 pm

pentru mine una nu prea conteaza...adica..ma ingrijesc si arat bine alea alea dar incat sa-mi placa mie ..si nu ma iau dupa altii....chiar nu-mi mai pasa de ce zice lumea....
Sus In jos
Pinky
Cildysh
Cildysh
Pinky


feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti,Romania
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 7:43 pm

Pai pentru mine conteaza forte mult!!Eu nu am avut niciodata mai mult de 31 de KG:D
Sus In jos
http://www.happy-teenagers.forumgratuit.ro
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 10:37 am

^ Aspectul fizic 557941 Si eu sunt foarte slaba si sincer nu sunt prea fericita..
Sus In jos
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 9:58 pm

nu prea imi place cum arat..la fata :(...adica..la mine imi place doar cum ma imbrac..la aspect fizic..si ca sunt un pic mai inalta...dar in rest nu prea imi place:D
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
Pinky
Cildysh
Cildysh
Pinky


feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti,Romania
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeSam Oct 11, 2008 3:50 pm

mie nu imi place faptul ca sunt prea slaba si prrea paroasa!
Sus In jos
http://www.happy-teenagers.forumgratuit.ro
OoO_BoBo_OoO
Beginner...
Beginner...
OoO_BoBo_OoO


feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Localizare : constanta
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/11/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeDum Noi 30, 2008 10:07 pm

mie nu imi pasa cum arat.Adica ma ingrijez dar nu imi pasa daca sunt grasa[nu sunt] dar spun ca nici ca nu imi pasa.Am propriul meu stil si ies foarte usor in evidenta.Sunt si mica de inaltime dar asta ma avantajeaza fiindca daca as alege un baiat l-as alege si scund dar si inalt.Daca as fi fost doar inalta ar fi trebuit sa fiu cu baieti doar inalti.
Sus In jos
Ada
Cildysh
Cildysh
Ada


feminin
Numarul mesajelor : 257
Varsta : 129
Localizare : bt
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/10/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeMar Dec 02, 2008 3:45 pm

Eu mananc =)) non-stop, dar dau imediat jos.. adica.. se pun... dar imediat le dau inapoi.. adica.. merg mult pe jos... si fac sport.. cand ajung acasa.. si in plus.. la scoala.. acum facem o gramada :-s.... si ne freaca la modu' maxim!!!
Aspectul fizic 217545 eheei... da... arat normal .. nici GRASA nici SLABA ... am 1.62 si 43 de kg :-J adica e normal... Aspectul fizic 427581 e numa bine
Sus In jos
`Jocker~Smile`
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : chiar acolo...ma vezi?
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/01/2009

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 11:16 pm

eu nu ma ingras, chiar daca mananc multe fast-food-uri si tot felu' de porcarii.
Sus In jos
Ada
Cildysh
Cildysh
Ada


feminin
Numarul mesajelor : 257
Varsta : 129
Localizare : bt
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/10/2008

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:19 pm

deci . tocmai mi-a zis medicul ca sunt anemica . wtf? EU? ANEMICA? :|
in afara de faptul ca sunt palida , am dureri de cap...et c :-? na .. nu stiu ...
cred ca am si viermi intestinali care imi mananca substantele nutritive, si cred ca asta este motivul . ca nu te lasa sa te ingrasi mai mult . adica eu observ ca mananc , si la kilograme nu se pun :| adica pana mea . :D
Sus In jos
she`s_like_a_drug
Baby
Baby
she`s_like_a_drug


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 30
Localizare : Pe Lunaaa`
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 9:51 pm

nu sunt prea complexata de greutatea mea, pentru ca e normala. nu sunt grasa sau prea slaba, sunt ok.

conteaza mult si aspectul fizic atat pentru tine cat si pentru cei din jur. faceti diferenta intre o fata cu parul ingrijit si o fata cu un par urat,despicat, nespalat,nepieptanat. imediat apare un sentiment de"respingere" practic doar de la aspectul fizik.
Sus In jos
http://gurls.forumgratuit.ro
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Aspectul fizic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aspectul fizic Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 7:55 am

conteaza si aspectul fizic dar nu sunt exagerata incat sa ajung sa fiu f slaba ca sa ma accepte altii mie imi place asa cum sunt pentru ca sunt nioci GRASA dar nici SLABA am o greutate normala Aspectul fizic 427581
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aspectul fizic Empty
MesajSubiect: Re: Aspectul fizic   Aspectul fizic Icon_minitime

Sus In jos
 
Aspectul fizic
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: Health :: Sanatatea :: Ingrijirea-
Mergi direct la: