World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Uniforma scolara

In jos 
+14
greeny09
Anna
Pinky
Mayume
Hisakata
Cristinush
py$ycutz@ re@
^PoRceLain~DoLL^
MooN^^PhoENix>.<
~PinK LemonadE~
over~used
Obileh
~PlastiC SmilE~
[Kallin'.Your.Way]
18 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
greeny09
Beginner...
Beginner...
greeny09


feminin
Numarul mesajelor : 35
Varsta : 26
Localizare : in camera mea sau la scoala
Popularitate :
Uniforma scolara - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Uniforma scolara - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/10/2008

Uniforma scolara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uniforma scolara   Uniforma scolara - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 10:59 am

eu nu am uniforma...bine caam scapat de anii I-IV...si asa nu prea purtam uniforma :hahaha:
Sus In jos
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Uniforma scolara - Pagina 2 Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Uniforma scolara - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Uniforma scolara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uniforma scolara   Uniforma scolara - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 5:07 pm

OMG!:O ce am aflat azi la dirigentie...o veste mega extra proasta...diriga a zis ca ii pare rau dar va trebui sa purtam uniforma mai nou impusa X(X( si ca nu poate face nimic desi ea nu vrea asta...ne-a aratat materialele..pantalonii vor vi bleumarin inchis iar vesta sau nu stiu mai ce va fi bleumaren inchis in caroruri cu bleo deschis...:-< macar de erau cu verde..ma rog ce sa mai zic..o veste mega trista...
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
[Kallin'.Your.Way]
Cildysh
Cildysh
[Kallin'.Your.Way]


feminin
Numarul mesajelor : 220
Varsta : 27
Popularitate :
Uniforma scolara - Pagina 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Uniforma scolara - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/07/2008

Uniforma scolara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uniforma scolara   Uniforma scolara - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 7:53 pm

S-ar putea sa ne bage si noua din sem. 2 niste uniforme cum au ~PinK LemonadE~ si Obileh...Pur si simplu,eu nu as vrea asemenea uniforme..
Sus In jos
she`s_like_a_drug
Baby
Baby
she`s_like_a_drug


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 30
Localizare : Pe Lunaaa`
Popularitate :
Uniforma scolara - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Uniforma scolara - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

Uniforma scolara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uniforma scolara   Uniforma scolara - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:09 pm

n`avem :|
ar fii nasjpa Uniforma scolara - Pagina 2 427581)
Sus In jos
http://gurls.forumgratuit.ro
DeeaNikol
Baby
Baby
DeeaNikol


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream
Popularitate :
Uniforma scolara - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Uniforma scolara - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/04/2009

Uniforma scolara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uniforma scolara   Uniforma scolara - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:56 pm

Nu am mai purtat uniforma din cls a 3-a :D...dar se poate sa ne faca..nu ma deranjeaza uniformele..insa sa nu arate ca niste carpe de bucatarie
Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Uniforma scolara - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Uniforma scolara - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Uniforma scolara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uniforma scolara   Uniforma scolara - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:35 pm

Mi se pare o idee buna pentru a distinge elevul de profesor
Sus In jos
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Uniforma scolara - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Uniforma scolara - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Uniforma scolara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uniforma scolara   Uniforma scolara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 2:35 pm

la mn atata timp cat ne imbracam cu sacoul putem purta orice vrem Uniforma scolara - Pagina 2 557941
Sus In jos
Continut sponsorizat





Uniforma scolara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uniforma scolara   Uniforma scolara - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Uniforma scolara
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: Beauty & Style :: Moda-
Mergi direct la: