World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Scurta descriere

In jos 
+24
alexutzza
Andrutsa^^
gossip_girl
honey&lemon
DeeaNikol
BuTtErFlY
JeleuMovCuBuline
*yzy*
she`s_like_a_drug
greeny09
Anna
Pinky
Mayume
Cristinush
lampitzah
Yumi
Hisakata
~PlastiC SmilE~
py$ycutz@ re@
^PoRceLain~DoLL^
MooN^^PhoENix>.<
~PinK LemonadE~
[Kallin'.Your.Way]
Obileh
28 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
honey&lemon
Beginner...
Beginner...
honey&lemon


feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 29
Localizare : bcg
Popularitate :
Scurta descriere - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Scurta descriere - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/04/2009

Scurta descriere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scurta descriere   Scurta descriere - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 11:24 pm

Sunt Sabina..imi puteti spune Bibi...Sab..Sabyyy: nevermind:-j
Cum arat...inalta[dar nu foarte]nici grasa da` nici slaba`,pielea maslinie[multi imi spun maslina,cafea,pisica neagra,ciocolata]lolll:)))imi place sa ma imbrac in negru sau alb da` nu`s emmo..imi place sa ascult rock alternativ NICKELBACK:x,imi place mult ploaia de vara-mai exact sa stau in ploaie si sa o simt pe pielea mea[poate ca pare ciudat:)))],ciocolata alba,Twilight,sa rad..adoorrr sa radd...sa fiu eu-asta imi place cel mai mult...sunt putin ciudata da asta e:D,uneori imi place sa stau inchisa in mine:)


nu`mi plac superficialii..cei care se tem prea thare de gura lumii,care stau in umbra si urmaresc totul de fapt socotind in mintea lor tot felu d lucruri banalee,nu`mi plac persoanele care se cred cele mai thari cele mai mirobolante,nu`mi plac pitsipoancele si nici cocalarii[cn ii place?]Scurta descriere - Pagina 2 427581))imi urasc profu` d fizica si multe altele....
si cam atat see yah`
Sus In jos
gossip_girl
Beginner...
Beginner...
gossip_girl


feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Localizare : where no apocalypse is not coming
Popularitate :
Scurta descriere - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Scurta descriere - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/05/2009

Scurta descriere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scurta descriere   Scurta descriere - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 12:33 pm

deci: dupa cum am mai zis ma numesc Sabrina si mie se spune si BOBOC, ROYAL, BINA, SAB, SABY in fine. voi imi puteti spune cum va doreste inimioara.
pff, descriere stau prost la capitolul descriere... deci: bruneta, ochi negrii, par lung (mi l-am ciopartit in toate sensurile) am 1.72 ... si se mai adauga ce-am zis si la hai sa ne cunoastem sau ceva de genu' asta... and we both like to say I will discover along the way
Sus In jos
Andrutsa^^
Beginner...
Beginner...
Andrutsa^^


feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 28
Localizare : In spatele tau >:) :))
Popularitate :
Scurta descriere - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Scurta descriere - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/07/2009

Scurta descriere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scurta descriere   Scurta descriere - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 8:54 am


Bună.
Eu sunt Andra.Sunt din Bacău.
Ascult rock.
Îmi place : să vorbesc în engleză, să mănânc acadele, să mă uit la desene animate, să mă plimb cu rolele, să-mi scriu numele la sfârsitul caietelor, să editez poze, să stau pe mess, uneori să citesc, să mestec gumă în ora de isorie, și să se ia profu' de mine, să stau pe forumuri, să beau suc, să fac poze..
Nu îmi place : să mă trezesc dimineața, să nu fie nimeni pe mess, să mă enerveze cineva, să pierd, să plâng, să mă cert cu cineva, să mă copiey cineva.
Cam atât..
Dacă vrei să vorbim :
silent_darkness_69


Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Scurta descriere - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Scurta descriere - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Scurta descriere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scurta descriere   Scurta descriere - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 5:39 pm

Sunt Alexandra Din Cta Am 14 Ani Va pup Scurta descriere - Pagina 2 156965
Sus In jos
MitiMico
Beginner...
Beginner...
MitiMico


feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 26
Localizare : -un oras-
Popularitate :
Scurta descriere - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Scurta descriere - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/10/2009

Scurta descriere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scurta descriere   Scurta descriere - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 9:00 pm

Helo'

About me...
Interese

.Mandolina
.Chitara
.Fotografia

Melodii/Artisti preferati

.Maximilian
.Vescan
.Mecena
.Arssura

.Iron Maiden
.Metallica

O melodie mai speciala...
.George feat. Shaaman & Dora - Ca doi copii

Seriale/Filme preferate

.Save the last dance
.10 chestii care nu-mi plac la tine

.Supernatural

Citat preferat

.Timpul e o fiară care are nesfârșita răbdare de a înghiți totul



Sus In jos
a n n e X
Beginner...
Beginner...
a n n e X


feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 27
Localizare : in inima lui :x
Popularitate :
Scurta descriere - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Scurta descriere - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/01/2010

Scurta descriere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scurta descriere   Scurta descriere - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 16, 2010 3:08 pm

Buuna1
Sunt anna[annuk,a n n e x,anuk@ etc] sunt din Bucuresti am 13 ani,par saten
Inalta..ochi caprui etc
Imi place muzica,dansul,statul pe mess,vb la tel etc
Iubessc ciocolata si pe prietenii mei .
Sunt faan Twilight si Gossip Girl
Sunt o fire amuzanta,comunicativa si prietenoasaa
sper sa ne intelegem bine
pha . :x :*
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
buburuza
Beginner...
Beginner...
buburuza


feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 31
Localizare : bucuresti
Popularitate :
Scurta descriere - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Scurta descriere - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/01/2010

Scurta descriere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scurta descriere   Scurta descriere - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 3:54 pm

Eu sunt miruna am 17 ani,sunt o fire boema si am simtul umorului bine dezvoltat:)Scurta descriere - Pagina 2 427581....si....chiar imi e lene sa mai zic:D....o sa vedeti voi ...pe parcurs:)
Sus In jos
http://gandacelinsevraj.blogspot.com
Pink~Dea
Beginner...
Beginner...
Pink~Dea


feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 27
Localizare : Romania
Popularitate :
Scurta descriere - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Scurta descriere - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/06/2012

Scurta descriere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scurta descriere   Scurta descriere - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 16, 2012 1:12 pm

Buna !
Sunt Andreea Am 15 ani . imi place sa ma plimb , sa ascult muzica , sa ma uit la animeuri ...sa petrec timpul cu prietenele mele Scurta descriere - Pagina 2 642849
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scurta descriere - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scurta descriere   Scurta descriere - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Scurta descriere
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Sa facem cunostiinta :: About you-
Mergi direct la: