World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cel mai valoros lucru al tau

In jos 
+17
honey&lemon
DeeaNikol
JeleuMovCuBuline
*yzy*
free*styler
`Jocker~Smile`
Poisonbloodkiss
Ada
Anna
greeny09
Mayume
Obileh
Fraise
py$ycutz@ re@
over~used
~PinK LemonadE~
~PlastiC SmilE~
21 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
honey&lemon
Beginner...
Beginner...
honey&lemon


feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 29
Localizare : bcg
Popularitate :
Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/04/2009

Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai valoros lucru al tau   Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 10:11 pm

chiar nu shtiu:-?

hmm...


cred ca motanu` meu[kre mai degraba nu e un lucru]Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 427581)

telefonu'..neah..am un mottorola roz w377 da`...mnu

si cel mai important...VIATA Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 427581
Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai valoros lucru al tau   Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:00 pm

Este Mama Tata Si Pisica Mea Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 557941
Sus In jos
buburuza
Beginner...
Beginner...
buburuza


feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 31
Localizare : bucuresti
Popularitate :
Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/01/2010

Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai valoros lucru al tau   Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 3:58 pm

cele mai valorose lucruri sunt muzica si dansul:)
Sus In jos
http://gandacelinsevraj.blogspot.com
byaaa
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 26
Localizare : Cluj Napoca
Popularitate :
Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 24/01/2010

Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai valoros lucru al tau   Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:04 pm

cel mai valoros lucru pentru mine..cred ca e Ipodul meu fara de care nu as putea trai,si bineinteles telefonul:))mai sunt si altele/altii...dar nu le pot considera lucruri:))=))
Sus In jos
georgiana12
Beginner...
Beginner...
georgiana12


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 26
Localizare : constanta
Popularitate :
Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2010

Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai valoros lucru al tau   Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 8:58 pm

pai nu prea stiu....cel mai valoros lucru este calculatorul..pentru ca atunci cand ploua nu am ce face ca ma plictisesc daka nu ies afara sau nu ma uit la televizor
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai valoros lucru al tau   Cel mai valoros lucru al tau - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai valoros lucru al tau
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Lucru in alta tara?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Sa facem cunostiinta :: About you-
Mergi direct la: