World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prietenii adevarati

In jos 
+12
JeleuMovCuBuline
she`s_like_a_drug
Fraise
greeny09
Mayume
Cristinush
lampitzah
Yumi
over~used
Larisuka
py$ycutz@ re@
Obileh
16 participan?i
AutorMesaj
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeLun Iul 21, 2008 7:35 pm

Cum recunosti prietenii adevarati?
Sus In jos
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 10:04 pm

prieteni adevarati..te inteleg in tot deauna...daca au ceva sa iti spuna..un defect de-al tau sau o gresala.iti spun in fatza nu pe la spate...nu te parasesc cand iti e rau.ci din contra te sustin..
Sus In jos
Larisuka
Beginner...
Beginner...
Larisuka


Numarul mesajelor : 8
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 4:33 pm

Prietenii mei adevarati se regasesc in grupul meu de la scoala...nu pot spune ca mai am alti prieteni adevarati.
Sus In jos
over~used
Moderator local
Moderator local
over~used


feminin
Numarul mesajelor : 1034
Varsta : 32
Localizare : between insane and insecure
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 7:59 pm

prieteni adevarati... doar doi: colega mea de banca si actualul meu prieten Prietenii adevarati 427581
da`eu ii iubesc Prietenii adevarati 761250
Sus In jos
http://last.fm/user/iluzoriu
Yumi
Beginner...
Beginner...
Yumi


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/08/2008

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 12:44 pm

Prietena mea cea mai buna are intodeauna incredere in mine,ne spunem toate secretele si nu ne minitim unele pe altele.De aceea o iubesc asa de mult,suntem cele mai bune prietene de 5 ani,si nu ne vom desparti:X.
Sus In jos
lampitzah
Beginner...
Beginner...
lampitzah


feminin
Numarul mesajelor : 45
Varsta : 30
Localizare : Mioveni
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/08/2008

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 5:19 pm

cred ca sor'mea e my best friend...desi facem parte dintr-o gasca foarte mare,pe ea o simt aproape mereu
Sus In jos
Cristinush
Baby
Baby
Cristinush


feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun..
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/08/2008

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 8:23 am

Prietenii adevarati nu se gasesc pe oriunde.E am doar doua si imi sunt de ajuns.
Cu ele ma inteleg cel mai bine...
Sus In jos
http://zoper.forumz.ro
Mayume
Cildysh
Cildysh
Mayume


feminin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 29
Localizare : the city of dreams. somethimes,when i look more normal,it can be called Constanta :D
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/08/2008

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 1:08 pm

As putea sta pana diseara sa scriu la topicul asta...
Desi am numai 13 ani,am avut parte de multe dezamagiri legate de friendship... Poate pentru ca am incredere (nu in oricine,insa...am...) si... ma atasez pe bune de o anumita persoana...
Si cand simti ca ai un/o best friend pe care poti sa te bazezi,si deja nu iti dai seama cum te-ai simti dak n-ar mai exista...si te trezesti mintit sau dezamagit... iese rau,e prea aiurea...
Si cea mai naspa chestie e k nu mi s-a intamplat numai o singura data...Si am facut si eu greseli,una dintre ele...care totusi,dak stau sa o aprofundez,a fost cea mai mare...but,culmea,n-o regret... Am pierdut...sau ea m-a pierdut pe mine,nu stiu cum s-o iau... o prietena cu adevarat... Dar am trecut peste si n-am de gand s-o iau de la capat.

Nici nu mai stiu exact care sau cati sunt prietenii mei adevarati... Ma simt in siguranta si bine alaturi de multe persoane,asa k am incercat sa nu mai intru chiar atat de mult in caracterul lor si sa analizez absolut fiecare situatie...
Pe o parte,mi-e mai bine sa nu stiu care imi sunt cei mai adevarati prieteni... si sa-mi dau seama doar care sunt cei care chiar nu merita. Asta pentru k... ma voi atasa super mult,din nou,de park n-as fi deja destul de atasata de anumite persoane. Si de dezamagiri nu am chef,din nou.

Stiu doar k mi-e super bine langa prietenii mei (care sunt multi,dak stau sa-i adun pe toti,indiferent de procentul de *true* Prietenii adevarati 427581) ) si... n-as face nimic k sa-i schimb,clar Prietenii adevarati 427581
Sus In jos
greeny09
Beginner...
Beginner...
greeny09


feminin
Numarul mesajelor : 35
Varsta : 26
Localizare : in camera mea sau la scoala
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/10/2008

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 11:21 am

cand imi sunt alaturi,cand ma pot baza pe ei etc.
Sus In jos
Fraise
Cildysh
Cildysh
Fraise


feminin
Numarul mesajelor : 271
Varsta : 43
Localizare : Constanta
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 12:25 pm

Nu prea ai cum sa-ti dai seama care sunt prietenii adevarati! Chiar si cei de o viata te pot vorbii pe la spate sau cei pe care de-abia i-ai cunoscut. Te pot ajuta cu mii de sfaturi si la spate sa te tot vorbeasca ... ohoo sunt atatia care au 2 fetze. Prietenii adevarati sunt cei din familie.
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro
she`s_like_a_drug
Baby
Baby
she`s_like_a_drug


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 30
Localizare : Pe Lunaaa`
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:16 pm

da
losjik`
in ultima vreme nu pre snt`
Sus In jos
http://gurls.forumgratuit.ro
JeleuMovCuBuline
Beginner...
Beginner...
JeleuMovCuBuline


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : In Pat,Cu Martzienii.
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/03/2009

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 7:45 pm

Greu gas `prieteni adev in ultimu` timp :(
Sus In jos
DeeaNikol
Baby
Baby
DeeaNikol


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/04/2009

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:43 pm

Prietenii adevarati sunt cei acre m'au ajutat in momente grele,cand nu vroiam sa am pe nimeni langa mine insa ei niciodata nu s'au lasat si mereu m'au afcut sa ma simt bine
Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:07 pm

Pretenul Adevarat La Nevoie Se Cunoaste
Sus In jos
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 11:54 am

Un prieten adevarat il recunosti dupa faptul k nu te barfeste, nu te lasa la greu, te ajuta intotdeauna. Prietenii adevarati 427581
Sus In jos
NOname
Beginner...
Beginner...
NOname


feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 23
Localizare : Valcea
Popularitate :
Prietenii adevarati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prietenii adevarati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/02/2011

Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 3:57 pm

Prietenii mei adevarati , am 3 : sora , colegul si o colega , destul m-ar omora pt mai multa popularitate . ii cunosc de cand ma stiu si la nevoie ma ajuta , restul ....... Prietenii adevarati 196285
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prietenii adevarati Empty
MesajSubiect: Re: Prietenii adevarati   Prietenii adevarati Icon_minitime

Sus In jos
 
Prietenii adevarati
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum te intelegi cu prietenii tai?
» Prietenii imaginari

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Friends-
Mergi direct la: