World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Certurile cu parintii

In jos 
+8
Ada
greeny09
~PlastiC SmilE~
Mayume
Cristinush
py$ycutz@ re@
MooN^^PhoENix>.<
Obileh
12 participan?i
AutorMesaj
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeLun Iul 21, 2008 7:41 pm

Va mai certati cu parintii..asa....din cand in cand..??
Sus In jos
MooN^^PhoENix>.<
Beginner...
Beginner...
MooN^^PhoENix>.<


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 29
Localizare : Pe un nor:X
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 9:46 pm

da...cu mama...de obicei din nimicuri...shi ne impacam dupa 15 min Certurile cu parintii 657804
Sus In jos
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 9:59 am

pai..asa cam in fiecare zi.....da o las pe mama in pace sa isi zica ce are de zis si dupaai zic si io ma duc in camera la mine stau 20 de minute si dupaia e totul bine si frumos ca si inainte:D
Sus In jos
Cristinush
Baby
Baby
Cristinush


feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun..
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/08/2008

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 8:49 am

Da..ma cert cu mama destul de des...
Sus In jos
http://zoper.forumz.ro
Mayume
Cildysh
Cildysh
Mayume


feminin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 29
Localizare : the city of dreams. somethimes,when i look more normal,it can be called Constanta :D
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/08/2008

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 1:29 pm

Da..ma cert...chiar rau,uneori...
Dar...e bine ca ne impacam repede Certurile cu parintii 427581 cu mama mai dureaza ceva timp pana ma impac(cu mama ma cert mult mai des decat cu tata,chiar si din nimicuri),insa cu tata...nu exagerez dak zic k in 5-10 minute revine totul la normal Certurile cu parintii 427581)
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 10:56 pm

pfoai...cand e in concediu mama...2-3 ori pe zi.... Certurile cu parintii 196285
cu tata nu prea...dar cand ne certam ne certam
Sus In jos
greeny09
Beginner...
Beginner...
greeny09


feminin
Numarul mesajelor : 35
Varsta : 26
Localizare : in camera mea sau la scoala
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/10/2008

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeJoi Oct 09, 2008 5:14 pm

la mn in fam a devenit ceva obisnuit[ca si cand bei apa]
Sus In jos
Ada
Cildysh
Cildysh
Ada


feminin
Numarul mesajelor : 257
Varsta : 129
Localizare : bt
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/10/2008

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:45 pm

cu tata cel mai des, in rest cu mama , e pace >:D<
o inteleg si ma intelege :D
Sus In jos
DeeaNikol
Baby
Baby
DeeaNikol


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/04/2009

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:51 pm

Sincera sa fiu urasc sa ma cert cu ei,insa eu sunt mai libertina si ma enerveaza la culme cand imi vorbesc numai de viitor sau imi spun ceea ce sa fac...au si ei dreptate..insa de multe ori nu asculta ceea ce am de spus
Sus In jos
MooN^^PhoENix>.<
Beginner...
Beginner...
MooN^^PhoENix>.<


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 29
Localizare : Pe un nor:X
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:00 pm

in ultima vreme ma cert aproape zilnic cu mama...de obicei ne contrazicem una pe alta...pana la urma ne impacam(dupa ce imi zice ca ma bate de nu ma vad Certurile cu parintii 761250 )
Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:10 pm

Cu tata in fiecare gaseste motive sa se certe cu mine....nu stiu de ce
dar eu il las sa comenteze......
Sus In jos
Hwgts12345
Beginner...
Beginner...
Hwgts12345


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/01/2010

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeDum Ian 17, 2010 4:03 pm

cel mai mult ma cert cu tata deobicei el incepe Certurile cu parintii 761250
Sus In jos
http://www.newvermilion.piczo.com
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Certurile cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Certurile cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 12:09 pm

Oricine cred ca se cearta cu parintii.... si eu ma cert mai mult cu mama dar mai rarut ca'i mai dragut si de obicei din nimicuri Certurile cu parintii 109622
Sus In jos
Continut sponsorizat





Certurile cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Certurile cu parintii   Certurile cu parintii Icon_minitime

Sus In jos
 
Certurile cu parintii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Relatia cu parintii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Family-
Mergi direct la: