World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Relatia cu parintii

In jos 
+11
Ada
`Jocker~Smile`
Anna
Mayume
Cristinush
Bulinutz
py$ycutz@ re@
MooN^^PhoENix>.<
^PoRceLain~DoLL^
~PlastiC SmilE~
Obileh
15 participan?i
AutorMesaj
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeLun Iul 21, 2008 7:41 pm

cum va intelegeti cu parintii?
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 2:39 pm

bine....chiar ma inteleg bine...mai avem certuri dar...pertotal bine Relatia cu parintii 557941
Sus In jos
^PoRceLain~DoLL^
Baby
Baby
^PoRceLain~DoLL^


feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 29
Localizare : in the world where porcelain dolls and hippie ducks are death dreams^^
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 3:00 pm

destul d bn.....ma mai cert q ei mai rar shi d obikei din nimikuri:)))
Sus In jos
http://free-time.forumotion.com/forum.htm
MooN^^PhoENix>.<
Beginner...
Beginner...
MooN^^PhoENix>.<


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 29
Localizare : Pe un nor:X
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 9:40 pm

cu tata bine[oricum el e km plecat] shi cu mama depinde...ma inteleg bine, numa ca in ultima vreme ne contrazicem cam des Relatia cu parintii 982691


Ultima editare efectuata de catre MooN^^PhoENix>.< in Mier Iul 01, 2009 12:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 10:59 am

aa pai ma inteleg bine..atata timp cat ii ascult Relatia cu parintii 657804 ........nu pe bune..ma inteleg ff bine cu ei Relatia cu parintii 492535 Relatia cu parintii 797566 Relatia cu parintii 358389
Sus In jos
Bulinutz
Beginner...
Beginner...



Numarul mesajelor : 6
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 10:42 am

relativ, bine...dar ne si certam, mai ales in ultimul timp... tata nu poate sa accepte ca am crescut si de aici incep unele chestii... mai ales cand ii spun ca o sa merg la facultate in alt oras
Sus In jos
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 10:54 am

^Oh, la fel e si la mine!
Sus In jos
Cristinush
Baby
Baby
Cristinush


feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun..
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/08/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 8:44 am

Ma inteleg binisor, se poate supravietuii cu ei Relatia cu parintii 206186
Sus In jos
http://zoper.forumz.ro
Mayume
Cildysh
Cildysh
Mayume


feminin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 29
Localizare : the city of dreams. somethimes,when i look more normal,it can be called Constanta :D
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/08/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 1:27 pm

Ma inteleg de cele mai multe ori foarte bine cu parintii...
Insa,bineinteles k uneori intervin certuri si am momente in kre mi se par mai imposibili decat oricare alti parinti...

but...trec toate :D
Si cu timpul reusesc sa-mi dau seama ca am parinti fff buni...pt k nu stiu dak chiar absolut tuturor copiilor sau adolescentilor incearca sa le faca toate poftele(in fine,nu alea imposibile) si ii lasa aproape peste tot unde vor (chiar dak dau un program mai restrictionat).
Si trebuie sa recunosc k e greu sa traiesti,k parinte,cu o mofturoasa si incapatanata ca mine :">

Si...ma bucur k pot si discuta serios,si glumi,cu ai mei Relatia cu parintii 427581
Sus In jos
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 7:07 pm

pai...mi-e cam greu sa o spun..sa nu ma credeti ciudata...sau ceva..va rog..:(
dar parintii mei sunt plecati din tara...:(
imi este foarte greu..:(
stau cu bunica mea pe care o iubesc foarte mult...
cand mai vin in tara...si stau vreo doua saptamani
sau cand merg eu la ei..adica stau vreo luna..ne intelegem bine
cu tata :-L nu prea ma impac...in rest..cu mama e bine :D
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
`Jocker~Smile`
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : chiar acolo...ma vezi?
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/01/2009

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 11:04 pm

nu ma inteleg, nu-i inteleg...dar voi supravietuii
Sus In jos
Ada
Cildysh
Cildysh
Ada


feminin
Numarul mesajelor : 257
Varsta : 129
Localizare : bt
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/10/2008

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:42 pm

Eu cu parintii mei am o relatie FOARTE FOARTE TARE :X
sunt cei mai tari parinti din lume :X
le pot spune ORICE ORICE ORICE!!! :X
si ei ma inteleg . sunt geniali :X ii iubesc . desi tata este cam tont Relatia cu parintii 427581) dar ma inteleg bine cu el , cand este in toane bune :X
Sus In jos
JeleuMovCuBuline
Beginner...
Beginner...
JeleuMovCuBuline


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : In Pat,Cu Martzienii.
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/03/2009

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 8:04 pm

phaa`..parintzii mei snt uneori d treaba...dar uneorii`..NO COMMENT>.<
Sus In jos
DeeaNikol
Baby
Baby
DeeaNikol


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/04/2009

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:50 pm

De obicei ma inteleg perfect cu parintii,sunt dati cand se supara pe mine din tampenii insa sunt parintii mei si e normal...
Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 6:10 pm

Cu mama extraordinar de bine cu Tata hmm.....nu prea
Sus In jos
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Relatia cu parintii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Relatia cu parintii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 1:14 pm

Destul de bine per total...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Relatia cu parintii Empty
MesajSubiect: Re: Relatia cu parintii   Relatia cu parintii Icon_minitime

Sus In jos
 
Relatia cu parintii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Certurile cu parintii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Family-
Mergi direct la: