World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Accesoriile pentru par

In jos 
+10
Pinky
Mayume
Cristinush
Yumi
~PlastiC SmilE~
over~used
py$ycutz@ re@
^PoRceLain~DoLL^
Obileh
[Kallin'.Your.Way]
14 participan?i
AutorMesaj
[Kallin'.Your.Way]
Cildysh
Cildysh
[Kallin'.Your.Way]


feminin
Numarul mesajelor : 220
Varsta : 27
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/07/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeLun Iul 21, 2008 8:16 pm

Ce accesorii pentru par folositi?

Eu folosesc agrafe,fundite(doar de ornament),cordelute,elastice,cleme etc..
Sus In jos
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 11:26 am

Eu folosesc mai mult agrafe. Mai nou imi las parul desfacut si il intind cu placa, deci nu mai prea folosesc accesorii.
Sus In jos
^PoRceLain~DoLL^
Baby
Baby
^PoRceLain~DoLL^


feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 29
Localizare : in the world where porcelain dolls and hippie ducks are death dreams^^
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 3:54 pm

hmmm agrafe shi funditze:P:X.....imi plak fundele colorate q buline Accesoriile pentru par 657804 :X.....nu imi prind parul in coada avand in vedere k e mai scurt
Sus In jos
http://free-time.forumotion.com/forum.htm
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 4:39 pm

cel mai desc clemele ff mici:D....mai mult pe folosesc pt breton:D:X
Sus In jos
over~used
Moderator local
Moderator local
over~used


feminin
Numarul mesajelor : 1034
Varsta : 32
Localizare : between insane and insecure
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 8:15 pm

eventual un elastic sau o clema, dar prefer sa il las desprins :p
Sus In jos
http://last.fm/user/iluzoriu
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeSam Aug 09, 2008 7:53 pm

nu prea folosesc..il las desfacut..de obicei...foarte rar ma vede lumea cu el intr-o coada sau ceva de genul
Sus In jos
Yumi
Beginner...
Beginner...
Yumi


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/08/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 12:50 pm

Elastica,clame si rar fundite.
Si bentite pt. par imi mai plac.
Sus In jos
Cristinush
Baby
Baby
Cristinush


feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun..
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/08/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 2:25 pm

Imi plac mult coronitele late si bentilele, in rest il mai prin cu o clama mare altfel il las desfacut.
Sus In jos
http://zoper.forumz.ro
Mayume
Cildysh
Cildysh
Mayume


feminin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 29
Localizare : the city of dreams. somethimes,when i look more normal,it can be called Constanta :D
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/08/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 8:34 pm

De cele mai multe ori il las desfacut,insa uneori il mai prind cu o clama din'aia mare..(cleshte),de ex azi l-am avut prins... Rar elastice...
Si imi plac si bentitele Accesoriile pentru par 427581
Sus In jos
Pinky
Cildysh
Cildysh
Pinky


feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti,Romania
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 10:36 am

am acasa o cutiuta cam cat una de pantofi in care au fost bomboane si acum o folosesc pentru accesoriile pentru par.
Acea cutiuta este plina si debea o mai inchid.Am foarte multe accesorii aduse de peste tot:din America,Spania,Italia,Grecia...pe unde a fost familia mea si colegii lui mami.
Sus In jos
http://www.happy-teenagers.forumgratuit.ro
Ada
Cildysh
Cildysh
Ada


feminin
Numarul mesajelor : 257
Varsta : 129
Localizare : bt
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/10/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 9:25 pm

Chestii.. din alea.. din fire de ata in jurul catorva fire de par Accesoriile pentru par 427581) nu stiu cum se cheama...
Sus In jos
DeeaNikol
Baby
Baby
DeeaNikol


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/04/2009

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:59 pm

Agrafe cat mai colorate
Bentite in mii de culori :X
Si multe pampoane micute pt a prinde parul in codite
Sus In jos
MooN^^PhoENix>.<
Beginner...
Beginner...
MooN^^PhoENix>.<


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 29
Localizare : Pe un nor:X
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:14 pm

de obicei folosesc agrafe si elastice...rar nu imi pun nimic in par, avand in vedere cat de ciung ii Accesoriile pentru par 657804
Sus In jos
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Accesoriile pentru par Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Accesoriile pentru par Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 3:30 am

Pai folosesc agrafe, cordelute late si foarte rar elastice
Sus In jos
Continut sponsorizat





Accesoriile pentru par Empty
MesajSubiect: Re: Accesoriile pentru par   Accesoriile pentru par Icon_minitime

Sus In jos
 
Accesoriile pentru par
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Test pentru blonde
» Esti cool pentru ca...
» Trucuri pentru unghii perfecte
» Trucuri pentru o privire irezistibila
» Sex pistols - in negocieri pentru un concert in Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: Beauty & Style :: Beauty&Make-up :: Parul-
Mergi direct la: