World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?

In jos 
+2
over~used
~PlastiC SmilE~
6 participan?i
AutorMesaj
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Left_bar_bleue89 / 10089 / 100CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Empty
MesajSubiect: CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?   CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 8:39 pm

http://animezup.com/index.php?ind=topsite&op=click_site&idb=76


"CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? ItsOkay
esti prea stresat/a. Consider ca ar fi mult mai bine sa te mai destinzi
app: pic ca n-am gasit alta T.T"

idiotenie....mi-a dat raspunsul cu ce cred eu despre tesul asta Suspect
Sus In jos
over~used
Moderator local
Moderator local
over~used


feminin
Numarul mesajelor : 1034
Varsta : 32
Localizare : between insane and insecure
Popularitate :
CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Empty
MesajSubiect: Re: CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?   CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 9:01 pm

"CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? ItsOkay
esti prea stresat/a. Consider ca ar fi mult mai bine sa te mai destinzi
app: pic ca n-am gasit alta T.T"
Sus In jos
http://last.fm/user/iluzoriu
~PinK LemonadE~
Administrator
Administrator
~PinK LemonadE~


feminin
Numarul mesajelor : 1929
Varsta : 28
Localizare : Love Way
Popularitate :
CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Left_bar_bleue92 / 10092 / 100CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Empty
MesajSubiect: Re: CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?   CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 9:14 am

CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? 06ko8
We rule!! Avem exact aceleasi guturi
app: pic ca sa nu se stie daca sunt b or g
Sus In jos
http://maria-dansatoarea.hi5.com
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Left_bar_bleue70 / 10070 / 100CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Empty
MesajSubiect: Re: CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?   CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 12:01 pm

Ce crede persoana mea despre tine? Rezultatul meu a fost: "CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Ugly_deer
I don't like you. Clar." Al tau care este? Click [url=http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz: 1210509369]aici[/url] si afla!
Sus In jos
[Kallin'.Your.Way]
Cildysh
Cildysh
[Kallin'.Your.Way]


feminin
Numarul mesajelor : 220
Varsta : 27
Popularitate :
CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Left_bar_bleue6 / 1006 / 100CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/07/2008

CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Empty
MesajSubiect: Re: CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?   CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 12:05 pm

Ce crede persoana mea despre tine? Rezultatul meu a fost: "CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Ugly_deer
I don't like you. Clar."
Sus In jos
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Empty
MesajSubiect: Re: CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?   CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 8:56 pm

"CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Anime-6 / CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? AnimeBoy
Iti aplc lucrurile care sunt la moda, sau are te scot in evidenta. Te consider... prea comun cu ceilalti."
Sus In jos
Continut sponsorizat





CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Empty
MesajSubiect: Re: CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?   CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE? Icon_minitime

Sus In jos
 
CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce crede un Ananas despre tine?
» Ce credeti despre Emo-Kids?
» Parerea voastra despre forum
» 5 lucruri care nu le stim despre tine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: Diverse :: Diverse :: Quizz-
Mergi direct la: