World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 5 lucruri care nu le stim despre tine

In jos 
+16
DeeaNikol
JeleuMovCuBuline
*yzy*
`Jocker~Smile`
Poisonbloodkiss
greeny09
Anutza_in_actiune
Anna
Pinky
Mayume
Cristinush
lampitzah
py$ycutz@ re@
Fraise
Obileh
~PinK LemonadE~
20 participan?i
AutorMesaj
~PinK LemonadE~
Administrator
Administrator
~PinK LemonadE~


feminin
Numarul mesajelor : 1929
Varsta : 28
Localizare : Love Way
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue92 / 10092 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 12:06 pm

Spuneti-ne 5 lucruri esentiale despre voi pe care noi nu le stim 5 lucruri care nu le stim despre tine 486182

despre mine..
1. imi place fooarte mult dansul sportiv ...si fac dans 5 lucruri care nu le stim despre tine 557941
2. sunt incapatanata
3. imi place rihanna
3. cateodata fac lucruri fara sa gandesc 5 lucruri care nu le stim despre tine 657804
4. sunt foarte ambitioasa


Ultima editare efectuata de catre ~PinK LemonadE~ in Joi Oct 09, 2008 6:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://maria-dansatoarea.hi5.com
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue70 / 10070 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 12:15 pm

1. Mi-ar placea sa ajung redactor, jurnalist sau agent literar.
2.I love LPHAVILLE
3.Imi place sa fiu in centrul atentiei
4. De obicei sunt sincera.
5.Nu ma gandesc inainte de a actiona.
Sus In jos
Fraise
Cildysh
Cildysh
Fraise


feminin
Numarul mesajelor : 271
Varsta : 43
Localizare : Constanta
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue5 / 1005 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 5:24 pm

1. sunt sufletista
2. am maini de aur : creez orice mi-ai da (vorbind in artele plastice)
3. iubesc bebeii si-mi doresc sa am o familie
4. imi doresc sa devin pilot amator (sa fac scoala de aviatie)
5. sunt sincera si ambitioasa
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro
py$ycutz@ re@
Teen-ager
Teen-ager
py$ycutz@ re@


feminin
Numarul mesajelor : 313
Varsta : 28
Localizare : SweetCity
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue5 / 1005 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeSam Aug 09, 2008 5:21 pm

1.cand sunt suparata nu prea aveti ce vb cu mine... 5 lucruri care nu le stim despre tine 657804
2.tin fff mult la lucrurile mele...si nuleas da pt nimik in lume
3.cate o data prea sufletista 5 lucruri care nu le stim despre tine 557941
4.cate o daat ma i-a gura pe dinainte 5 lucruri care nu le stim despre tine 657804
5.sunt fff ambitioasa
Sus In jos
lampitzah
Beginner...
Beginner...
lampitzah


feminin
Numarul mesajelor : 45
Varsta : 30
Localizare : Mioveni
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/08/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeMar Aug 19, 2008 8:13 am

1-ma disper jy enervez ushor
2-lokuiesk in romaniah
3-ador inghetzatah d vanilie ku fishka
4-sunt ambirtioasa
5-imi plake za lenevesk
Sus In jos
Cristinush
Baby
Baby
Cristinush


feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun..
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/08/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeMier Aug 20, 2008 3:13 pm

Ia sa vedem..Pai:

-Ador handballul
-Visez sa devin o mare handballista
-Sunt anbitioasa
-Sunt sincera (uneori prea sincera..)
-Stric orice imi dai 5 lucruri care nu le stim despre tine 657804 (bine..aproape orice..compul ink mai are cateva luni de trait)
Sus In jos
http://zoper.forumz.ro
Mayume
Cildysh
Cildysh
Mayume


feminin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 29
Localizare : the city of dreams. somethimes,when i look more normal,it can be called Constanta :D
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/08/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 11:37 am

probabil...

-visez sa ajung profesionista street-dance 8-> (chiar cred k ma duc la street de anul asta)
-imi place sa cant sau sa urlu pe o groaza de melodii 5 lucruri care nu le stim despre tine 427581) nici dak falsez nu ma deranjeaza[cand sunt singura],reusesc sa-mi reglez vocea 5 lucruri care nu le stim despre tine 427581)
-sunt...romantica si sensibila :| (chestia asta o vezi...dak ma cunosti bine... si... nu stiu,mi s-a spus... k desi poate par puternica,si chiar sunt...uneori romantismul incurabil si sensibilitatea ma acapareaza :| )
-sunt super incapatanata de cele mai multe ori.
-ador rapperii,mai ales cei care joaca basket =P~
Sus In jos
Pinky
Cildysh
Cildysh
Pinky


feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti,Romania
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 8:31 pm

Parintii mei sunt despartiti
Am fost in 3 tabere
Am castigat un concurs de pictura
Am fost in Grecia si in slovenia
Sunt la al saptelea telefon
Sus In jos
http://www.happy-teenagers.forumgratuit.ro
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue20 / 10020 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeMar Sept 30, 2008 9:57 am

am cantat timp de 3 ani la vioara. :">
iubesc muzica sinfonica
sunt foarte atenta la detalii
sunt extrem de prietenoasa
de cand eram mica mi-a placut desenul
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
Anutza_in_actiune
Beginner...
Beginner...
Anutza_in_actiune


feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/10/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeLun Oct 06, 2008 9:14 pm

1.Fac dansuri sportive de performanta(pt.ca vrau sa devin dansatoare)
2.Sunt foarte incapatanata
3.Foarte realista
4.Stiu sa dau sfaturi bune
5.Ma enervez usor
Sus In jos
greeny09
Beginner...
Beginner...
greeny09


feminin
Numarul mesajelor : 35
Varsta : 26
Localizare : in camera mea sau la scoala
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/10/2008

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 10:37 am

-love`sc animalele 5 lucruri care nu le stim despre tine 642849
-imi plac glumele
-imi place sa am multi prieteni
-as vrea sa devin actrita si sa joc in diverse filme
-imi place scoala dar nu sunt tocilara

[as putea sa zic mai multe despre mine 5 lucruri care nu le stim despre tine 486182 dar cred ca va plictisesc;)]
Sus In jos
Poisonbloodkiss
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 31
Localizare : in your dream
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/01/2009

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeMar Ian 20, 2009 8:42 pm

1.fac box feminin de performantza
2.vrea sa devinmedic legist la criminalistica:X:X:X
3.narcisista
4.orgolioasa
5.scorpie
6.insuportabila
Sus In jos
`Jocker~Smile`
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : chiar acolo...ma vezi?
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/01/2009

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 8:43 pm

-sunt indragostita
-ador guma
-vreau sa devin criminalista
-urasc biologia
-sunt raperita
Sus In jos
*yzy*
Beginner...
Beginner...
*yzy*


feminin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 28
Localizare : ce te intereseaza?
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/03/2009

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 7:31 pm

1~tot timpu` in love 5 lucruri care nu le stim despre tine 427581)
2~vbesk mereu, chiar dak mi se atrage atentzia tot continui
3~vreau sa omor oameni >5 lucruri care nu le stim despre tine 427581
4~il besk cel mai mult pe alex :X
5~am multzi prieteni si cunosc multa lume
Sus In jos
JeleuMovCuBuline
Beginner...
Beginner...
JeleuMovCuBuline


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : In Pat,Cu Martzienii.
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/03/2009

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 5:34 pm

#1.In functie de starea de spirit,uneori ma comport k un copil de 5 ani ,uneori par foarte matura...[silly kid 5 lucruri care nu le stim despre tine 358389 ]
#2.Scriu poezii si fan`ficuri 5 lucruri care nu le stim despre tine 991948
#3.Cheltui banii foooarte repede.. Azi sunt..maine nu mai sunt 5 lucruri care nu le stim despre tine 217545
#4.Ador emoticoanele..In special " 5 lucruri care nu le stim despre tine 217545 " 5 lucruri care nu le stim despre tine 194125
#5.Colegii ma invidiaza pt k sunt mai mereu la moda si am cele mai trasnite idei.. 5 lucruri care nu le stim despre tine 991948
Sus In jos
DeeaNikol
Baby
Baby
DeeaNikol


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/04/2009

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:38 pm

Imi place sa dansez in camera mea
Imi plac melodiile care circula doar pe net
Imi plac desenele animate
Iubesc singuratatea(uneori)
Imi plac plimbarile lungi in parc
Sus In jos
honey&lemon
Beginner...
Beginner...
honey&lemon


feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 29
Localizare : bcg
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/04/2009

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 10:17 pm

1. sunt f sensibila chiar daca nu prea arat asta
2.timida 5 lucruri care nu le stim despre tine 557941 si ma eneveaza k nu pot s ascund astaaa
3.la fel ca multe dintre voi ma uit la desene animate chiar daca am 14 ani 5 lucruri care nu le stim despre tine 358389
4.imi place sa cant chiar daca omor lumea cu vocea mea 5 lucruri care nu le stim despre tine 657804
5.__nu stiu__ce`ar mai fi...urasc matematica 5 lucruri care nu le stim despre tine 430297
Sus In jos
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 5:59 pm

Poi....

Nu imi plac prietenii cu doua fete
Nu mananc niciodata varza
Vreau sa Vina scoala
Vreau Sa Fiu Cea mai frumoasa la banchet
Nu mai vreau sa ma indragostesc pe o perioada lunga de timp
Sus In jos
Hwgts12345
Beginner...
Beginner...
Hwgts12345


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/01/2010

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeDum Ian 17, 2010 3:56 pm

eu...
1. sunt inebunita dupa formatia Slipknot in special de tobosar (Joey Jordison)
2. cand termin generala vreau sa ma inscriu la Tonitza am talent la desen si sunt la atelierul din scoala
3. sunt destul de diferita la gusturi (ador lucrurile gore, filmele horror, baietii goth si metal)
4. Hwgts12345 vine de la: Here We Go Totally Spies si restul e un nr la intamplare (cand eram mica eram inbunita dupa spioanele acum nu mai sunt dar a ramas asa numele pt ca imi place cum suna 5 lucruri care nu le stim despre tine 427581 )
5. Hi5-ul meu este( ca tot am ajuns la cifra 5): http://hardclover.hi5.com
Sus In jos
http://www.newvermilion.piczo.com
buburuza
Beginner...
Beginner...
buburuza


feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 31
Localizare : bucuresti
Popularitate :
5 lucruri care nu le stim despre tine Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 lucruri care nu le stim despre tine Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/01/2010

5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 3:24 pm

1.Vorbesc prea mult:) 5 lucruri care nu le stim despre tine 492535
2.Scriu poezii si proza pe blog-ul meu 5 lucruri care nu le stim despre tine 358389
3.Dansul este viata mea! 5 lucruri care nu le stim despre tine 194125
4.Sunt romanitca 5 lucruri care nu le stim despre tine 642849
5.Sunt o persoana cu capul in nori si imi place sa visez cu ochii deschisi!
Sus In jos
http://gandacelinsevraj.blogspot.com
Continut sponsorizat





5 lucruri care nu le stim despre tine Empty
MesajSubiect: Re: 5 lucruri care nu le stim despre tine   5 lucruri care nu le stim despre tine Icon_minitime

Sus In jos
 
5 lucruri care nu le stim despre tine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce crede un Ananas despre tine?
» CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?
» Care este modul ideal in care ai putea muri?
» Ce credeti despre Emo-Kids?
» Parerea voastra despre forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: About you and relationships :: Sa facem cunostiinta :: About you-
Mergi direct la: