World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parerea voastra despre forum

In jos 
+21
she`s_like_a_drug
Ada
Bella
[Kallin'.Your.Way]
Mariko21
Anna
greeny09
Anutza_in_actiune
Pinky
Mayume
Fraise
SweetMe
cleexxxy
Cristinush
lampitzah
~PinK LemonadE~
~PlastiC SmilE~
Amelia
^PoRceLain~DoLL^
Yumi
Obileh
25 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Ce parere aveti despre forum?
E super!
Parerea voastra despre forum Vote_lcap52%Parerea voastra despre forum Vote_rcap
 52% [ 16 ]
Bunicel
Parerea voastra despre forum Vote_lcap26%Parerea voastra despre forum Vote_rcap
 26% [ 8 ]
Mai aveti de lucrat la el...
Parerea voastra despre forum Vote_lcap16%Parerea voastra despre forum Vote_rcap
 16% [ 5 ]
Nu imi place...
Parerea voastra despre forum Vote_lcap0%Parerea voastra despre forum Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E groaznic!
Parerea voastra despre forum Vote_lcap6%Parerea voastra despre forum Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Total voturi : 31
 

AutorMesaj
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 1:22 pm

Ce parere aveti despre forum? Nu uitati! Parerea voastra conteaza!
Sus In jos
Yumi
Beginner...
Beginner...
Yumi


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/08/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 11:24 am

Forumul este super tare!Bine lucrat! Parerea voastra despre forum 206186
Sus In jos
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 11:26 am

Multumim! Ne bucuram ca iti place!
Sus In jos
^PoRceLain~DoLL^
Baby
Baby
^PoRceLain~DoLL^


feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 29
Localizare : in the world where porcelain dolls and hippie ducks are death dreams^^
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 11:42 am

imi plake sooper moolt......template'ul e asha d colorat:X........il ador shi bannerul nou e sooper
Sus In jos
http://free-time.forumotion.com/forum.htm
Amelia
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 29
Localizare : amelia
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 2:16 pm

Parerea mea despre forum e ca arata foarte bine. Felicitari adminelor!
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
..::Crazzy Us::..
..::Crazzy Us::..
~PlastiC SmilE~


feminin
Numarul mesajelor : 2594
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe langa Bucuresti, pe sub Bucuresti sau prin Bucuresti:-?Romania:-??
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 2:28 pm

wow...am votat si n-am posat...ce nesimtita sunt Parerea voastra despre forum 991948

deci
forumu e mega-extra-hiper tare...
luv it Parerea voastra despre forum 642849

era si logic ca imi place Parerea voastra despre forum 761250
Sus In jos
~PinK LemonadE~
Administrator
Administrator
~PinK LemonadE~


feminin
Numarul mesajelor : 1929
Varsta : 28
Localizare : Love Way
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 8:05 pm

ne bucuram mult ca va place forumul >:D<
Sus In jos
http://maria-dansatoarea.hi5.com
lampitzah
Beginner...
Beginner...
lampitzah


feminin
Numarul mesajelor : 45
Varsta : 30
Localizare : Mioveni
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/08/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeLun Aug 18, 2008 4:32 pm

maih acetzy d lucrat...nu e nu jtiu kt de stralucit...templateul sincer e km najpa...dar zper za crejtetzy mali mali
Sus In jos
Obileh
Administrator
Administrator
Obileh


feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 28
Localizare : OverARainbow
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeLun Aug 18, 2008 4:38 pm

Cine a pus ca e groaznic forum? adica banuiesc...
Sus In jos
Cristinush
Baby
Baby
Cristinush


feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun..
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/08/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMier Aug 20, 2008 2:57 pm

Imi place froumul,e destul de bunicel!
Regulile sunt destul de blande (asa ca sa mai propun cateva la sugestii) dar in rest totul e ok!
Sus In jos
http://zoper.forumz.ro
cleexxxy
Beginner...
Beginner...



Numarul mesajelor : 2
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMier Aug 20, 2008 8:56 pm

incercati sa fiti mai originale Parerea voastra despre forum 206186
ca sa aveti un forum populat trebuie sa fie un forum care sa atraga cu ceva diferit,pe cand majoritatea subiectelor sunt ca cele de pe girls si alte forumuri.
daca nu intreveneam eu,multe reguli si topicuri erau chiar copy-paste....stie iulia
Sus In jos
lampitzah
Beginner...
Beginner...
lampitzah


feminin
Numarul mesajelor : 45
Varsta : 30
Localizare : Mioveni
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/08/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 9:49 am

cleexxxy a scris:
incercati sa fiti mai originale Parerea voastra despre forum 206186
ca sa aveti un forum populat trebuie sa fie un forum care sa atraga cu ceva diferit,pe cand majoritatea subiectelor sunt ca cele de pe girls si alte forumuri.
daca nu intreveneam eu,multe reguli si topicuri erau chiar copy-paste....stie iulia

dk....forumurile seamanah...dr nu avem d und za jtim kine a kopiat pe kine...
Sus In jos
cleexxxy
Beginner...
Beginner...



Numarul mesajelor : 2
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 2:41 pm

^se poate vedea data postarii mesajelor
Sus In jos
SweetMe
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 27
Localizare : In lumea Andei Adam
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/08/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMier Aug 27, 2008 10:07 pm

imi place forumul ideea dar parca e prea plin din cauza img de fundal! ceva orium e buna ideea si succes cu el
Sus In jos
Fraise
Cildysh
Cildysh
Fraise


feminin
Numarul mesajelor : 271
Varsta : 43
Localizare : Constanta
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 12:07 pm

E simpatic forumul, numai ca ma oboseste chestia cu subforumurile, sunt prea multe ... de-asta ma si plictisesc usor de asta si nu prea'mi fac prezenta aici lol!
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro
Mayume
Cildysh
Cildysh
Mayume


feminin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 29
Localizare : the city of dreams. somethimes,when i look more normal,it can be called Constanta :D
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/08/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 7:16 am

park...prea multe imagini pe fundal...
bannerul e super tare ca idee,insa...are grafica destul de aiurea :-?
ideile sunt bune,si vad ca aveti topicuri destul de multe...

ce pot sa zic,imi place,dar mai aveti de lucrat la el Parerea voastra despre forum 427581
Sus In jos
Pinky
Cildysh
Cildysh
Pinky


feminin
Numarul mesajelor : 254
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti,Romania
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/09/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 7:42 pm

Forumul este foarte frumos!Este exact ce imi doream! Parerea voastra despre forum 156965
Sus In jos
http://www.happy-teenagers.forumgratuit.ro
Anutza_in_actiune
Beginner...
Beginner...
Anutza_in_actiune


feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/10/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeLun Oct 06, 2008 9:10 pm

Imi plache ff moolt:x forumul acesta...sper sa fiu cat mai activa pe el
Sus In jos
greeny09
Beginner...
Beginner...
greeny09


feminin
Numarul mesajelor : 35
Varsta : 26
Localizare : in camera mea sau la scoala
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/10/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 10:28 am

la prima vedere forumul e foarte interesant.CHiar imi place king asta e PRIMA parere.Vom vedea pe parcurs.
Sus In jos
~PinK LemonadE~
Administrator
Administrator
~PinK LemonadE~


feminin
Numarul mesajelor : 1929
Varsta : 28
Localizare : Love Way
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 6:32 pm

ma bucur ca va place >:D<
Sus In jos
http://maria-dansatoarea.hi5.com
Anna
Moderator local
Moderator local
Anna


feminin
Numarul mesajelor : 448
Varsta : 28
Localizare : Botosani
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/09/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeMar Oct 07, 2008 9:20 pm

mi se pare ok..Parerea voastra despre forum 427581 este frumos si interesant >:D< dar nu prea sunt useri activi..adica nu zic ca nu intra mai nimeni...dar nu stiu...cred ca daca o sa-i mai faceti reclama si pe alte forumuri o sa fie si mai multi.;) succes in continuare!
Sus In jos
http://hp-forum.forumotion.net
Mariko21
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/10/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 4:07 pm

Mai aveti de lucrat. De la repararea greselilor de ortografie din Regulament, la aranjarea butoanelor din tema. Cand am creat tema, Inregistrare era menit sa fie ultimul buton, nu Log In.
Sus In jos
[Kallin'.Your.Way]
Cildysh
Cildysh
[Kallin'.Your.Way]


feminin
Numarul mesajelor : 220
Varsta : 27
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 7:21 pm

Acum am observat ca in lipsa mea forumul s-a schimbat si a capatat o tema de sarbatoare..Arata mult mai bine..
Sus In jos
Fraise
Cildysh
Cildysh
Fraise


feminin
Numarul mesajelor : 271
Varsta : 43
Localizare : Constanta
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 8:12 pm

Mariko21 a scris:
Mai aveti de lucrat. De la repararea greselilor de ortografie din Regulament, la aranjarea butoanelor din tema. Cand am creat tema, Inregistrare era menit sa fie ultimul buton, nu Log In.
Are dreptate, Mariko21
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro
Bella
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 32
Localizare : Screamcity
Popularitate :
Parerea voastra despre forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/11/2008

Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitimeSam Noi 01, 2008 1:40 pm

Ador forumul si sper sa devin un membru activ! sau cel putin asta vreau.. drunken
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea voastra despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum Icon_minitime

Sus In jos
 
Parerea voastra despre forum
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ce credeti despre Emo-Kids?
» ce crede un Ananas despre tine?
» CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?
» 5 lucruri care nu le stim despre tine
» Anime Forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: Our forum :: World-of-Girls :: Parerea voastra conteaza-
Mergi direct la: