World-of-Girls
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
World-of-Girls

Vino si alatura-te celui mai cool forum pentru fete. Aici vei gasi cele mai interesante subiecte despre moda, stil, ingrijire, baieti si sanatate, de unde nu va lipsi distractia.Nu mai sta pe ganduri!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parerea voastra despre forum

In jos 
+21
she`s_like_a_drug
Ada
Bella
[Kallin'.Your.Way]
Mariko21
Anna
greeny09
Anutza_in_actiune
Pinky
Mayume
Fraise
SweetMe
cleexxxy
Cristinush
lampitzah
~PinK LemonadE~
~PlastiC SmilE~
Amelia
^PoRceLain~DoLL^
Yumi
Obileh
25 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Ce parere aveti despre forum?
E super!
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Vote_lcap52%Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Vote_rcap
 52% [ 16 ]
Bunicel
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Vote_lcap26%Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Vote_rcap
 26% [ 8 ]
Mai aveti de lucrat la el...
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Vote_lcap16%Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Vote_rcap
 16% [ 5 ]
Nu imi place...
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Vote_lcap0%Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E groaznic!
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Vote_lcap6%Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Total voturi : 31
 

AutorMesaj
Ada
Cildysh
Cildysh
Ada


feminin
Numarul mesajelor : 257
Varsta : 128
Localizare : bt
Popularitate :
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/10/2008

Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 9:51 pm

Imi place forumul asta Parerea voastra despre forum - Pagina 2 427581
este foarte fain Parerea voastra despre forum - Pagina 2 427581) dar la un moment.. dat..
am uitat linku :-"
Sus In jos
[Kallin'.Your.Way]
Cildysh
Cildysh
[Kallin'.Your.Way]


feminin
Numarul mesajelor : 220
Varsta : 27
Popularitate :
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/07/2008

Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 27, 2008 7:00 pm

Serios...Am observat ca nu mai e chiar asa de activ forumul...
Asa ca,am inceput si eu sa postez...
Sus In jos
she`s_like_a_drug
Baby
Baby
she`s_like_a_drug


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 30
Localizare : Pe Lunaaa`
Popularitate :
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 8:49 pm

Bella a scris:
Ador forumul si sper sa devin un membru activ! sau cel putin asta vreau.. drunken

intr`adevar iti doreai ff mult lol! lol!



am votat bunicel. imi place, dar unele setari nu sunt exact pe gustul meu. de frumos e frumos, dar conteaza si ce postati .Parerea voastra despre forum - Pagina 2 427581 succes in continuare ;)
Sus In jos
http://gurls.forumgratuit.ro
alexutzza
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 29
Localizare : Navodari
Popularitate :
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2009

Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 5:15 pm

Mi Se pare Ok Parerea voastra despre forum - Pagina 2 427581
Sus In jos
alecsandra13
Beginner...
Beginner...



feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Popularitate :
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/06/2010

Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 9:42 am

mie mi se pare ok forumul Parerea voastra despre forum - Pagina 2 492535
Sus In jos
Iuli@
Cildysh
Cildysh
Iuli@


feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 25
Localizare : Hawaii :))
Popularitate :
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2010

Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 2:58 pm

Mie imi place si mi se pare ok dar mai vedem oricum am votat "E super!" Parerea voastra despre forum - Pagina 2 206186
Sus In jos
georgiana12
Beginner...
Beginner...
georgiana12


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 26
Localizare : constanta
Popularitate :
Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2010

Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 11:51 am

este super acest forum Parerea voastra despre forum - Pagina 2 642849 Parerea voastra despre forum - Pagina 2 158521
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre forum   Parerea voastra despre forum - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Parerea voastra despre forum
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Ce credeti despre Emo-Kids?
» ce crede un Ananas despre tine?
» CE CREDE PERSOANA MEA DESPRE TINE?
» 5 lucruri care nu le stim despre tine
» Anime Forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Girls :: Our forum :: World-of-Girls :: Parerea voastra conteaza-
Mergi direct la: